TOP OFF

Sojusz s8

Ogłoszenie

żeby uzyskać pełny dostęp do forum należy napisać do Marcellus1979 lub Skui w grze: nick z forum oraz sojusz

#41 2008-02-08 00:30:14

Tyranix

TOP OFF (N)

Zarejestrowany: 2007-12-29
Posty: 84
Punktów :   

Re: ASIA*

ta, jeszzce o polityce moze zaczniemy gadac?
nie wiem co sie dokladnie dzieje, wszystkie informacje o obecnej sytuacji sa z tego forum
nie samo odejscie czy przejscie do innej frakcji uznaje za zdrade lecz okolicznoscie owego przejscia

jesli to dzialo by sie miesiac temu to ok, trudno, mamy rozne cele i zadnych wspolnych interesow

ale jesli tak sie dzieje bo ASIA ma 20tysieczne armie i my sie ich dlatego boimy i z tego powodu chcemy do nich przystac, to tak..to jest dla mnie zdrada i brak honoru

chyba,ze byly jakies zatargi lub nieporozumienia z zakonem i innymi sojuszami, moze po prostu jestem niedoinformowany?...
jesli chcecie podpisywac pakty z ASIA nie z tchurzostwa i tylko po to zeby utrzymac sie dluzej w grze...
a dlatego, ze byly jakies inne powody o ktorych mi nic nie bylo wiadomo to przepraszam i zwracam honor

dlatego tez prosilem o bierzace informacje

Offline

 

#42 2008-02-08 08:14:27

elmoPip

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 339
Punktów :   

Re: ASIA*

Wujek G napisał:

Twoje Odejscie niepowinno byc dla Top Offu tragedia ....A tak na marginesie :Od kiedy Objelem Kierowanie nasza Koalicja WI-TOP OFF To nikt z Koalicji F mnie nie zaprasza ani nic ....Wiec sorki jak oni nam tak my im !Polityka wzajemnej "Wzajemnosci" sie klania... Co wiecej a jak zmienisz Przynaleznosc np :Przechodzac z PSL do Pis to odrazu jestes ZDRAJCA bez Honoru ?????

Wujku, do tych dyskusji są zapraszani dyplomaci, nie szefowie sojuszy. Brałem udział w 1 konferencji do tej pory i poruszyłem Waszą sprawę. Podobno Ojciec na zaproszenie odpowiedział, że "nie chce mu się gadać przez skype, a priv travianowy w zupełności wystarczy". Trudno się chyba dziwić innym, że zaprzestali wysyłania kolejnych zaproszeń.

Ktoś od Was powinien się wypowiedzieć na forum koalicji F. Ale bez przesady, nie możecie czekać aż ktoś Was na kolanach będzie zapraszać i się łaskawie zgodzicie na rozmowy. Jeśli Tobie się źle rozmawia bezpośrednio z ludźmi z Zakonu, czy innego odłamu F, my (TO) możemy się podjąć mediacji żeby w ogóle doszło do rozmów. Ale to wymaga dobrej woli obu stron...

PIP!


PIP?!?

Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Offline

 

#43 2008-02-08 09:50:27

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: ASIA*

Dokladnie Elmo,ja rownez prosilem ojcaD o udzial w konferencji ale tez nie mial czasu ....a potem mowisz ze ktos miesza...NAJPIERW POROZMAWIAJMY A POTEM BEDZIEMY WYDAWAC OPINIE CO JEST NIE TAK W KOALICJI

Offline

 

#44 2008-02-08 12:18:30

Wujek G

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: ASIA*

elmoPip napisał:

Wujek G napisał:

Twoje Odejscie niepowinno byc dla Top Offu tragedia ....A tak na marginesie :Od kiedy Objelem Kierowanie nasza Koalicja WI-TOP OFF To nikt z Koalicji F mnie nie zaprasza ani nic ....Wiec sorki jak oni nam tak my im !Polityka wzajemnej "Wzajemnosci" sie klania... Co wiecej a jak zmienisz Przynaleznosc np :Przechodzac z PSL do Pis to odrazu jestes ZDRAJCA bez Honoru ?????

Wujku, do tych dyskusji są zapraszani dyplomaci, nie szefowie sojuszy. Brałem udział w 1 konferencji do tej pory i poruszyłem Waszą sprawę. Podobno Ojciec na zaproszenie odpowiedział, że "nie chce mu się gadać przez skype, a priv travianowy w zupełności wystarczy". Trudno się chyba dziwić innym, że zaprzestali wysyłania kolejnych zaproszeń.

Ktoś od Was powinien się wypowiedzieć na forum koalicji F. Ale bez przesady, nie możecie czekać aż ktoś Was na kolanach będzie zapraszać i się łaskawie zgodzicie na rozmowy. Jeśli Tobie się źle rozmawia bezpośrednio z ludźmi z Zakonu, czy innego odłamu F, my (TO) możemy się podjąć mediacji żeby w ogóle doszło do rozmów. Ale to wymaga dobrej woli obu stron...

PIP!

Sluchaj Mroczny !Dyplomata WI nie zostal zaproszony Oficjalnie ani razu ....!Sytuacja gdy dzieje sie cos waznego vide konferencja koalicji F, wymaga poinformowania o niej ZA KAZDYM RAZEM...A nie pominiecie osoby bo kiedys powiedziala ze niema czasu....

Offline

 

#45 2008-02-10 11:54:41

fox31

Sojusznik TOP OFF

1404104
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 438
Punktów :   11 

Re: ASIA*

Wujek G napisal:
To WI jest glownym zwierchnikiem TOp Off od czasu Fuzji o ile pamietam  ?Wiec prosze nie reagowac na Massy,prosby i grozby  Koalicjantow z F...A poinformowac o tym ElmoPipa lub innego Czlonka rady....
---------------------------------------------------------------------

Top Off jest czescia a nie parobkiem czy akademia koalicji F !!! To samo sie tyczy sojuszu WI
Wujek prosil zeby nie atakowac Asi , wiec prosze tego nie robic , ale jezeli koalicja poprosi o defa to go uzyska.
Bardzo mi sie nie podoba to ze Wi popadlo w konflikt z koalicjantami i chcialbym prosic wszystkie strony o zaprzestanie zbednego konfliktu.

Offline

 

#46 2008-02-10 13:21:30

Meerr

TOP OFF (N)

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 102
Punktów :   

Re: ASIA*

fox31 napisał:

... chcialbym prosic wszystkie strony o zaprzestanie zbednego konfliktu.

podoba mi sie takie podejscie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl