TOP OFF

Sojusz s8

Ogłoszenie

żeby uzyskać pełny dostęp do forum należy napisać do Marcellus1979 lub Skui w grze: nick z forum oraz sojusz

#1 2008-02-09 11:37:16

pasxzek

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 128
Punktów :   

Mania zniszczenia

Jestem teraz tymczasowo pod skrzydłami Ravena i co zauważyłem w sojuszu: macie manie zniszczenia!!! atakujecie katasami rozwijających się graczy i na siłę chcecie z nich farmy zrobić... Dajcie sie tym co chcą rozwijać... Kogoś w późniejszym etapie też trzeba będzie farmić, a Ci co ich teraz nękacie to nie wiem czy będą się chcieli dalej bawić...
Ja katasy pierwszy raz wysłałem jak mnie sąsiad zdenerwował i od kogoś defa pożyczył... Już nie gra... a dobra z niego farma była... nie wiem jakie wy macie podejście, ja sie nie wyżywam, jak ktoś mi defika postawi i padnie trochę toporków to skan jest, tarany i po defiku i dalej sie bawie, ale nie rozwalam, niech buduje nowe osady, będzie co w przyszłości przejmować...
A piszę to dlatego że jak włączyłem analyser dzisiaj to tyle czerwonego w okolicy zobaczyłem, że sie aż przeraziłem... I to ja mam być najbardziej offensywnym graczem w okolicy... a moje katasy siedzą spokojnie w cropie i nieczęsto na wycieczki chodzą...
Zresztą to róbcie jak uważacie, tyle już napisałem to kasować nie będę...
Tylko jeszcze powiem, że moje katasy to będą na wrogach użyte, farmy są po to żeby farmić

Offline

 

#2 2008-02-09 13:22:36

Wujek G

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: Mania zniszczenia

Calkowita racja ....Po co katasowac farmy ,nawet jak uszczerbia Offa?Paszex ma racje dajcie sie im rozwinac aby w przyszlosci byly bardziej wydajne...Farmy sie grabi nie niszczy....

Offline

 

#3 2008-02-09 14:47:22

Inperator

TOP OFF (N)

Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 55
Punktów :   

Re: Mania zniszczenia

farmy farmami ale co zrobić jak właściciel wręcz błaga żeby nie atakować? bo jak cie wyzwie od k... i h.... to ja sie nie zastanawiam co zrobić, wole nie mieć kogoś takiego obok i katasy same się rwą do akcji

Offline

 

#4 2008-02-09 15:29:29

Tyranix

TOP OFF (N)

Zarejestrowany: 2007-12-29
Posty: 84
Punktów :   

Re: Mania zniszczenia

jak widze, ze osobnik sie nic nie rozwija to znaczy ze prawdopodobnie nie gra i pewnie za tydzien lub dwa zniknie wioska, wiec wysylam katasy co by zwiekszyc jego produkcje przez ten czas

2 rzecz to jesli ktos blisko mojej osadki rozwija sie szybko mimo farmienia
to kontrolnie wysylam katasy
ale nie dlatego, ze chce go zgnebic, zwykle po katasowaniu taki osobnik odzywa sie do mnie czy mozna sie jakos dogadac
w takiej sytuacji jest na przegranej pozycji wiec moz
\emy stawiac warunki, osobiscie zwykle mowie, ze ma zostawic oaze ktora bede chcial przejac i jesli obieca, ze w przyszlosci nie bedzie nic mojego atakowal to dam mu sie spokojnie rozwijac a nawet moge mu pomagac jak by go ktos gnebil
osobiscie chce miec po prostu jasna sytuacje w kolo wiosek bo jesli ktos ma 20 minut katasami do mojej wioski to stanowi zagrozenie

Inperator to powiedz mu to co ja, ze jak bedziesz widzial przyrost popa u niego to znaczy ze mu zalezy i klika wiec go zostawisz, ale jak przez tydzien mu nic nie przybywa lub 3 ludziki na tydzien to znaczy ze olewa wioske a ty na marnowanie surki patrzec nie mozesz

Ostatnio edytowany przez Tyranix (2008-02-09 15:33:08)

Offline

 

#5 2008-02-09 15:56:18

Aaricia

TOP OFF (N)

Zarejestrowany: 2007-12-30
Posty: 159
Punktów :   

Re: Mania zniszczenia

ooo litosciwy Tyranix

no u mnei katapulty w pogotowiu stoja, ale raczej ich nie wykorzystuje. a wczoraj mialam sytuacje, ze do mnie napisal koles po miesiacu jak go codziennie najezdzalam. widac bylo, ze mu zalezy na grze, wiec dalam spokoj.

Offline

 

#6 2008-02-09 16:07:38

jaybae

Off Player

status 3157546
3665279
Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 163
Punktów :   

Re: Mania zniszczenia

a jak ja kogos chce farmic - zanaczam ze farma moja dawala mi po 10 k zawsze a teraz daj mi - 0;( to mnie juz bierze i sie wkurzam na to...pop nie rosnie a surki nie ma;/
buuu!!!!
nie ma lekko - nie daje zysku , pop nie rosnie do kaatasowania;p <joke;p>


Fan Kolejorza:)) i Unii Leszno:))

Offline

 

#7 2008-02-10 00:49:28

Meerr

TOP OFF (N)

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 102
Punktów :   

Re: Mania zniszczenia

owce można wystrzyc wiele razy... oskórować tylko raz... takie hodowlane porownanie dla farmerów;d

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl