TOP OFF

Sojusz s8

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

żeby uzyskać pełny dostęp do forum należy napisać do Marcellus1979 lub Skui w grze: nick z forum oraz sojusz

  • Index
  •  » Obrona
  •  » Potrzebuję POMOCY - mpirek z FUNXIIIb

#41 2008-01-13 23:15:34

tlusty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 19
Punktów :   

Re: Potrzebuję POMOCY - mpirek z FUNXIIIb

no ja to w dodatku wyslalem swoje do twojej stolicy.... maja daleko do domu ale jak cos zjedza to mozesz ich odeslac...swoja droga jakis przyjebany tamten koles...

Offline

 

#42 2008-01-13 23:40:41

MoNo

Off Player

Skąd: Grudziądz / Trójmiasto
Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 221
Punktów :   

Re: Potrzebuję POMOCY - mpirek z FUNXIIIb

Armia już się rozeszła. Zajął się tym adams2121, mój sitter zresztą. Więc o głodowanie nie ma się co martwić.
Jak dojdą mogę od razu zawrócić jeśli chcesz. Nie wiem  ile tego idzie ale w stolicy na przykład mogę jeszcze żywić ok. 2000 jednostek.

(elmo: co lepsze adams2121 nie ma konta na forum i będzie na liście gości, którzy olewają nas wszystkich - tutaj bywających i udzielających się)

Offline

 

#43 2008-01-13 23:50:23

tlusty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 19
Punktów :   

Re: Potrzebuję POMOCY - mpirek z FUNXIIIb

i tyle gdzies wlasnie przyjdzie... nie chodzi o to ze mi potrzebne ale ze u ciebie moga bys zbedne... wiec jak cos to moga u ciebie siedziec...

Offline

 

#44 2008-01-14 20:47:42

MoNo

Off Player

Skąd: Grudziądz / Trójmiasto
Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 221
Punktów :   

Re: Potrzebuję POMOCY - mpirek z FUNXIIIb

Jeszcze mam jedną sprawę. Atak kamilj263 i zniszczenie koszar. Uważam, że bezpodstawnie wtrącił się w nie swój konflikt. To, że ktoś zrywa PoN nie oznacza, że wszyscy też mogą...

Sam kamilj263 ani myśli oddać surę. Przynajmniej jej część. To już nie chodzi nawet o same surowce, ale o fakt jak się zachował...

rozmowa z kamilemj263: (UWAGA: W ciągłej aktualizacji, czytać od dołu!)

"RZąDZ A BęDZIESZ POTęPIONY, CZYń CO UWARZASZ ZA SłUSZNE JA WYCIąGNE Z TEGO WNIOSKI. a pozatym nie bylo mowy wcale o ataku..
"Niech przeto ten, komu się zdaje, że stoi, baczy, aby nie upadł."
Pamiętaj i zapamiętaj nie upadnij
____________
MoNo napisał(a):

Kto tu mówi w ogóle a atakach?
Nie wiesz kim są handlarze?
Chcę to załatwić drogą pokojową...
Ale jednak widzę, że nie ogarniasz tej sytuacji
Mi tu chodzi o zachowanie godności. Bezpodstawnie najechałeś mnie i myślisz, że o tym zapomnę?
____________
kamilj263 napisał(a):

to nawet jeśli bym miał ci oddać sure to jej nie zobaczysz a wtedy nic i nikt ci nie pomoże nawet twój sojusz
____________
MoNo napisał(a):

Mój atak był w odwecie za Twój najazd na STeReo_CITY. Wiem, że wiele nie zabrałem, ale nie o to chodziło nawet. To był, powiedzmy, akt desperacji... No może nie tak bardzo, ale coś w tym stylu

Nie chcę już nikogo atakować. Chciałem tylko wyjaśnić, że Twój atak był niesłusznie przeprowadzony... To, że mpirek zaatakował i zerwał PoN nie oznaczało od razu, że KAŻDY może sobie mnie atakować.

Nie chcesz oddać sury to nie. Pogadam z dyplomatami, może oni coś wskórają. Wciąż uważam, że powinieneś ponieść koszty odbudowy. To taka kara za wtrącanie się w cudze sprawy.
____________
kamilj263 napisał(a):

nic nie wskórasz atak za atak a ze mało zabrałeś to nie moja wina rób co chcesz dostałem wiadomość od adams2121 a jak mnie za atakujesz to będzie wojna i to nie tylko mój sojusz będzie mi pomagał ostrzegam
____________
MoNo napisał(a):

Witam,

Po Twoim ataku wypadałoby zwrócić mi surowce za zniszczone koszary. A niemało kosztowały.

Nie wiem czemu mnie zaatakowałeś. Nie wiem co mpirek napisał na Waszym forum, ale nie byłeś tu mile widziany. Złamałeś Pakt o nieagresji między naszymi sojuszami.

Wplątałeś się w cudzy konflikt. A to były, powiedzmy, prywatne porachunki. Między mną a mpirkiem. Nie miałeś prawa ani ŻADNEGO interesu w tym zamieszaniu...

Jeśli odmówisz zawiadomię odpowiednie władze. Może wtedy coś wskóram...

Pozdrawiam,
MoNo"

Czy któryś dyplomata mógłby się tym zająć?

Ostatnio edytowany przez MoNo (2008-01-14 20:56:47)

Offline

 
  • Index
  •  » Obrona
  •  » Potrzebuję POMOCY - mpirek z FUNXIIIb

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl