TOP OFF

Sojusz s8

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

żeby uzyskać pełny dostęp do forum należy napisać do Marcellus1979 lub Skui w grze: nick z forum oraz sojusz

#1 2007-12-11 20:16:36

Wojtek1974

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 191
Punktów :   

kto chce kto chce malowane owce

Dobra widzę, że przynajmniej część naszych sojuszników się przejęła informacją o fake'ach. Jeśli krecik przekazał ją do saroków to jeszcze lepiej. Bo tutaj teraz będziemy organizować zapisy na katasowanie i przejmowanie wiosek tych trzech panów.
Proszę pod tematem wpisywać kto chce wziąć udział w zmniejszeniu sarokom i sarokowi - veyronowi popa z dużego do maleńkieeeego. Część wioch zostanie skatasowana, część odbita, szczegóły będę omawiał z każdym zainteresowanym na priva. Jeśli ktoś ma w zaprzyjaźnionych sojuszach jakichś zaufanych ludzi ich również w to wciągnijcie - ale pamiętajcie, zaufany sojusznik to taki, który dowiódł podczas akcji, że można na nim polegać.

Offline

 

#2 2007-12-11 20:54:25

jerzy

Off Player

Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 94
Punktów :   

Re: kto chce kto chce malowane owce

Trochę mam daleko, ale jestem chętny na dobry atak.

Offline

 

#3 2007-12-11 23:31:26

elmoPip

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 339
Punktów :   

Re: kto chce kto chce malowane owce

Postaram się tu być głosem rozsądku :

- jesteśmy w ćwiartce ++ (zdecydowana większość)
- oni wszyscy w +- i wszystkie praktycznie wioski obok siebie
- mamy wojo dopiero na etapie rozwoju, a oni na etapie nudzenia się w wioskach
- mnie nie stać na wystrzelenie sobie wszystkich katapult i OFFa w kosmos, a tym skończy się atak 40-60 godzinny jeśli jakiegokolwiek DEFa postawią - chyba, że ktoś z nas ma pojedynczą armię 10-20K piechoty (nie sądzę żeby tak było)

wnioski:
- katastowanie: nikła szansa, że się uda - chyba, że ktoś z zewnątrz poważnego przecieraka walnie (też nie sądzę, aby przejęli się naszym konfliktem)
- przejmowanie: bez sensu, za chwilę odbiorą z powrotem lub zrównają z ziemią

bredzę? pip?

PS: nasi sojusznicy są głównie z ćwiartki ++ i jadą teraz głównie KAT, aż ci proszą o zawieszenie lub pokój (znaczy całe UN za nich prosi, ale to jakieś stare zatargi i łatwo się nie skończą)


PIP?!?

Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Offline

 

#4 2007-12-12 02:31:32

Wojtek1974

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 191
Punktów :   

Re: kto chce kto chce malowane owce

Masz rację ElmoPip, że to odległa rubież, ale możemy tam założyć swoją kolonię, defa niech sobie stawiają - tylko niech wiedzą gdzie. Nie mamy wyjścia - nie możemy pozwolić sobie w kaszę dmuchać, saroki muszą zostać zaorane (nawet jeśli jeden z nich ma xywę xveyronx). To, że ktoś ma duży pop o niczym nie świadczy. Moim sąsiadem jest na serwerze 6 niejaki bzyczek. Jeszcze parę tygodni temu na samą myśl, że mnie zaatakuje robiło mi się słabo. Gość miał 27 listopada 3k popa i 6 wiosek, ja 1k popa i 2 wioski. Na dzień dzisiejszy ja mam 1,3k popa i 2 wioski, a on 600popa i 2 wioski i jest moją małą faremką. To jest link do jego konta w analyserze:
http://travian.ws/analyser.pl?s=pl6&uid=61835&st=1

Także nie przesadzajmy z tym, że się boimy. Ja w każdym bądź razie nie będę się upierał przy swoim tylko poddaję pomysł pod rozważenie: ktoś się pisze na demolowanie typa? Gość na 3 kontach ma 4 15kropki, więc jest o co się bić. A poza tym wystąpił przeciw koalicji F- jak Firma, a to - przynajmniej w założeniu - bardzo poważny błąd. Więc zróbmy tak, żeby naprawdę był poważny.

Offline

 

#5 2007-12-12 08:41:25

fox31

Sojusznik TOP OFF

1404104
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 438
Punktów :   11 

Re: kto chce kto chce malowane owce

Wojtus!! Jestesmy w koalicji i co za tym idzie nie mozemy prowadzic wiekrzych akcji militarnych bez ich zgody
Przykre ,ale prawdziwe
Na forum koalicyjnym powiedziano wyraznie ze jezeli ktos sie nadmiernie wychyli i bedzie zbyt narwany to wypad z soja elno jezeli czyta to uwaznie ,to napewno potwierdzi
Nie goraczkuj sie i nie atakuj BN-ow bo ta wojna nie bedzie miala sensu , ale za to pokazny def to bys mogl zorganizowac

Offline

 

#6 2007-12-12 16:56:48

Lenger

TOP OFF (C)

Skąd: Trn
Zarejestrowany: 2007-11-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: kto chce kto chce malowane owce

Jak dla mnie to za daleko zeby wszczynać dym- za długi czas pobytu jednostek poza osadą w razie jakiegoś konfliktu w pobliżu.  Oczywiście jest to wykonalne, przy dobrej organizacji i przeplataniu całej masy fake'ów silnymi atakami ale w mojej ocenie gra nie warta świeczki. Oczywiście jeśli większość zdecyduje innaczej, podporządkuje się. Pozdrawiam

Offline

 

#7 2007-12-12 21:29:11

elmoPip

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 339
Punktów :   

Re: kto chce kto chce malowane owce

wiecie, prościej pstryknąć w tej chwili KAT, a przynajmniej kilku ich graczy, którzy dali się nam we znaki:

- i bliżej
- i dostali ostatnio po dupie (próbują paktować w tej chwili z sojuszami koalicji F, którym kiedyś wypowiedzieli wojny, znaczy całe UN paktuje w tej sprawie)
- od niedzieli może być rozejm w tej sprawie, jeśli koalicja F tak ustali, to oczywiście się dostosujemy, ale jeśli dalej będzie wojenka...


PIP?!?

Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Offline

 

#8 2007-12-12 21:52:37

Wojtek1974

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 191
Punktów :   

Re: kto chce kto chce malowane owce

fox31 napisał:

Wojtus!! Jestesmy w koalicji i co za tym idzie nie mozemy prowadzic wiekrzych akcji militarnych bez ich zgody
Przykre ,ale prawdziwe
Na forum koalicyjnym powiedziano wyraznie ze jezeli ktos sie nadmiernie wychyli i bedzie zbyt narwany to wypad z soja elno jezeli czyta to uwaznie ,to napewno potwierdzi
Nie goraczkuj sie i nie atakuj BN-ow bo ta wojna nie bedzie miala sensu , ale za to pokazny def to bys mogl zorganizowac

OK - nie wiedziałem o tym, ale dobra, pogadam z typami z WI, HELLAS i FENIXA, co do defa - no problem, już idzie i to całkiem spory. A co do saroków - jeśli już tam mamy na południu jedno wielopole, to czemu by nie dołączyć jeszcze 4? Ja wiem, że jak zaczną się rozmowy na ten temat z koalicjantami, to oni pewnie powiedzą: tak, tak, oczywiście że pomożemy, ale bierzemy wielokropki, he, he - fajna pomoc.

Offline

 

#9 2007-12-12 22:01:17

Wojtek1974

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 191
Punktów :   

Re: kto chce kto chce malowane owce

fox31 napisał:

Wojtus!! Jestesmy w koalicji i co za tym idzie nie mozemy prowadzic wiekrzych akcji militarnych bez ich zgody
Przykre ,ale prawdziwe
Na forum koalicyjnym powiedziano wyraznie ze jezeli ktos sie nadmiernie wychyli i bedzie zbyt narwany to wypad z soja elno jezeli czyta to uwaznie ,to napewno potwierdzi
Nie goraczkuj sie i nie atakuj BN-ow bo ta wojna nie bedzie miala sensu , ale za to pokazny def to bys mogl zorganizowac

A'propos jaki jest link do forum koalicyjnego?

Offline

 

#10 2007-12-12 22:26:16

elmoPip

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 339
Punktów :   

Re: kto chce kto chce malowane owce

na razie są tam tylko dyplomaci i ich zastępcy z sojuszy koalicyjnych - taka formuła, żeby nie było zbyt wiele osób.

ostatnio również z sojuszy UN, czytają sobie nasze ustalenia ... organizacja słabsza niż na naszym forum, ale dyskusje zażarte...

Może powstanie forum "koalicyjne", albo coś się na tamtym wydzieli. Na razie myślę, że więcej jak 2 głosy nam tam nie dadzą, z takiego F-Cimms tylko jedna osoba się wypowiada.


PIP?!?

Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Offline

 

#11 2007-12-12 23:05:32

Wojtek1974

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 191
Punktów :   

Re: kto chce kto chce malowane owce

Wiesz ElmoPip - to dobry pomysł, żeby było takie forum do którego dostęp mają tylko nieliczni, to dobre działanie antykretowe. Jak ktoś ma sprawę - pisze na pm do dyplomaty, dyplomata zarzuca temat na forum dla dyplomatów i jest jakieś ustalenie. Ja napisałem na pm do 6 gostków z sojuszy koalicji F - jak Firma, które znajdują się w pierwszej 20 sojuszy. To powinno doprowadzić do ostatecznego rozwiązania kwestii beenowskiej. (komór gazowych nie przewidujemy - jesteśmy zbyt humanitarni ).

Offline

 

#12 2007-12-12 23:34:22

fox31

Sojusznik TOP OFF

1404104
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 438
Punktów :   11 

Re: kto chce kto chce malowane owce

Jezeli juz mowa o forum to WI chce zebysmy mieli razem z nimi.
Co wy na to??

Offline

 

#13 2007-12-12 23:46:26

elmoPip

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 339
Punktów :   

Re: kto chce kto chce malowane owce

jestem za, ale w jakim sensie?

używamy tego forum i ich? czy tylko część naszych graczy tam będzie mieć wgląd (najaktywniejsi?)

Czy może całą hołotą się przenosimy tam, ze wszystkimi akademiami i kretami?!?


PIP?!?

Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Offline

 

#14 2007-12-13 00:00:04

jerzy

Off Player

Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 94
Punktów :   

Re: kto chce kto chce malowane owce

Bardzo dobrze proponowałem to na samym początku łączenia WI z TOP OFF w końcu tworzymy jedną koalicję a na pierwszych miejscach w WI są ludzie z TOP OFF. Większa siła ludzi, porządny kop dla wrogów.

Offline

 

#15 2007-12-13 00:11:29

Ferdydurke

TOP OFF (N)

Skąd: Łańcut-Maczka
Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 252
Punktów :   

Re: kto chce kto chce malowane owce

Rowniez jestem za polaczeniem forum. Lepiej bedzie wtedy nawet poprosic o pomoc w ustawieniu deffa czy offa.

Offline

 

#16 2007-12-13 08:46:46

fox31

Sojusznik TOP OFF

1404104
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 438
Punktów :   11 

Re: kto chce kto chce malowane owce

Elmo jak mozesz to dopytaj Mysze jak by to mialo wygladac.
Niestety ja czas bede mial dopiero w sobote
Widac w pracy jestem niezastapiony skoro z L-4 mnie sciagaja

(elmo: już ustalamy, ale znowu nie ma mnie w weekend... i nie wiem jak będzie z siecią)

Offline

 

#17 2007-12-13 17:02:14

digimortal

Off Player

Skąd: mazury.pl
Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 28
Punktów :   

Re: kto chce kto chce malowane owce

wracajac do saroków to chwilowo mamy ich i marsjanina (a własciwie jego) z głowy
w końcu MH sie popisał...

Offline

 

#18 2007-12-13 17:20:27

Wojtek1974

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 191
Punktów :   

Re: kto chce kto chce malowane owce

A ja jeszcze o forum:
Są takie możliwości, jak u nas, że na forum ogólnym są wątki ogólne, a na podforach sprawy sojuszy. Na ogólnym dałbym na przykład: ogłoszenia, atak, obrona, dyplomacja. W ataku podawało by się w temacie nick gościa do pojechania, a w wątku koordynaty jego wiosek i rodzaj wojska. W obronie tematem byłby nick gracza i nazwa bronionej wioski wraz z koordynatami. W wątku wpisywałoby się kto go atakuje, czym, ile jest defa potrzeba, i o której go stawiamy. Koordynatorzy poszczególnych skrzydeł wielkiej koalicji rozsyłaliby później te informacje na pm jako massy w swoich sojuszach. To można by zrobić, tylko ja za bardzo się na tym nie wyznaję jak, może ktoś bardziej biegły w komputerach (czyli rocznik 1987 lub wyżej , ja to przy was jestem dziadek i się nie znam) mógłby się tym zająć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl