TOP OFF

Sojusz s8

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

żeby uzyskać pełny dostęp do forum należy napisać do Marcellus1979 lub Skui w grze: nick z forum oraz sojusz

#1 2007-12-04 21:43:46

MoNo

Off Player

Skąd: Grudziądz / Trójmiasto
Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 221
Punktów :   

Nowa osada

Znów mam pytanie do graczy bardziej doświadczonych ode mnie

Zaczynam się przygotowywać do założenia nowej osady. W związku z tym mam pytanie:
Gdzie lepiej założyć: czy blisko stolicy (czyt. pierwszej osady), tzn. podobna z 6 cropami i np. po 4 tych samych złóż, czy np. na 9-cropowcu. Znalazłem takiego ok. godzinki drogi ode mnie. Nie wiem czy warto już teraz, czy poczekać na 3. osadę. Tylko zostaje problem taki, że ktoś może mnie założyć tam osadę przede mną.

Offline

 

#2 2007-12-05 10:27:01

rafi

TOP OFF (C)

Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 120
Punktów :   

Re: Nowa osada

przewarznie jest tak ze cropowca robi sie w 3 osadzie ale jest to mozliwe ze bedzie go pozniej cieszko znaisc .

Offline

 

#3 2007-12-05 11:01:38

elmoPip

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 339
Punktów :   

Re: Nowa osada

problem jest inny - na tym etapie gry ciężko cropowi zarobić na siebie z farmienia. Wszędzie coraz mniej farm. Z drugiej strony można ziarnem handlować i niewiele się traci, a kiedyś pokaźną armię wystawić to tylko na cropie można...


PIP?!?

Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Offline

 

#4 2007-12-05 12:01:29

pasxzek

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 128
Punktów :   

Re: Nowa osada

elmo mój crop robi 2 razy więcej niż normalna osada... jak długo to sie okaże bo dzisiaj następne 2 farmy skasowały konto...
a cropa stawiać daleko o d osady głównej jak nie jesteś pewiem czy go obronisz to nie wiem czy jest sens... a i żeby go rozwinąć to też trzeba dużo zainwestować, ja założyłem jako 3 osadę, a samymi surowcami z 2 pierwszych ciężko było go rozwinąć...
musisz sam wybrać...
ale powiem Ci ze mam już na oku osadę do przejęcia, bo koleś szybko stolice do cropa przeniósł... zresztą jakby nie przeniósł ktoś by cropa przejął...

a tak apropo cropowca, to czy jest sens 2 cropowca zakładać? dodam że mam bardzo blisko 2

Offline

 

#5 2007-12-05 12:08:43

Skui

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-14
Posty: 54
Punktów :   

Re: Nowa osada

Ja osobiście jako drugą osade zająłem 9 cropowca, a trzecią to był 15 cropowiec czego żałowałem przez pewien okres bo było mało surki na rozwój tych osad


"Proś, a gdy nie dają bierz..."

Offline

 

#6 2007-12-05 12:20:30

MoNo

Off Player

Skąd: Grudziądz / Trójmiasto
Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 221
Punktów :   

Re: Nowa osada

hmm... właściwie znalazłem 9-cropa jeszcze bliżej. Tzn. bardzo blisko, bliziuteńko, tak blisko, że bliżej się nie da więc może uda mi się przejąć go później. Dziwne, że wcześniej go nie zauważyłem

Zatem doszedłem do wniosku jednak, że lepiej cropa jako 3. założyć. W końcu mam już 2 dziewiątki upatrzone.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl