TOP OFF

Sojusz s8

Ogłoszenie

żeby uzyskać pełny dostęp do forum należy napisać do Marcellus1979 lub Skui w grze: nick z forum oraz sojusz

#1 2007-12-03 19:58:56

Soniq777

TOP OFF (N)

Zarejestrowany: 2007-11-27
Posty: 6
Punktów :   

NIeaktywni

Witam wszystkich jestem z Top OFF3
gram na innych serwerach ale co tutaj sie dzieje w Top Off3 to jest smieszne rozumie zolte kropki choc nie powinny miec miejsca ale czerwone to juz przesada po co nam ludzie co nic nie daja  no chyba ze dla was liczy sie pozycja w rankingu ale to jest bez sens pisalam do zalozyciela topOff3 ale nic to nie dalo ludzie  musza byc wszyscy aktywni zeby cos zdzialac wywalmy czerwone i zolte kropki lepiej jak bedzie nas mniej i wszyscy aktywni jak ma nasbyc duzo i polowa nieaktywnych
ale to moje zdanie piszcie co otym myslicie moze w koncu cos ktos zrobi z ludzmi co w sojuszu sa tylko na papierze

Offline

 

#2 2007-12-03 20:41:50

elmoPip

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 339
Punktów :   

Re: NIeaktywni

farm nie rozwijających się nie powinno się przyjmować lub odrzucać po stwierdzeniu takiego faktu.

Jak mi napiszesz o kimś takim w mojej okolicy (do 1.5-2h koniami), co ma czerwoną i brak sitta, wycieczka gwarantowana.

Kurcze pieczone ustalcie jakieś zasady dla nieobecnych typu (pierwszy raz czerwona kropa = wjazd, drugi = wywalenie i farma), poustalajcie sitterów...

Jeszcze chwila i powstanie u nas stanowisko weryfikatora - sprawdzającego, czy ktoś się nadaje, zarówno do głównego, jak i do akademii, PIP!


PIP?!?

Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl