TOP OFF

Sojusz s8

Ogłoszenie

żeby uzyskać pełny dostęp do forum należy napisać do Marcellus1979 lub Skui w grze: nick z forum oraz sojusz

#21 2007-10-22 12:34:21

markizjon

TOP OFF (S)

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 214
Punktów :   

Re: podział geograficzny

Też dobry pomysł, ale żeby to nie był lepszy od nas (byśmy my/wy mieli więcej głosów) i żeby był w jakiejś dobrej lokalizacji

Offline

 

#22 2007-11-24 23:25:22

Jedrek

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-15
Posty: 42
Punktów :   

Re: podział geograficzny

Witam wszystkich wtajemniczonych . Jak widzę temat geograficznego podziału naszego sojuszu został poruszony długo przed tym zanim go przedstawiłem na ogólnym forum. Jako że w tym dziale nie wypowiadają się ludzie niekompetentni, dlatego chciałbym zasięgnąć u was rady odnośnie bierzącej sytuacji i ewentualnego podziału sojuszu. Moim zdaniem pierwszą rzeczą jaką powinniśmy zrobić po fuzji i odejściu najlepszych graczy to przyjęcie po skrzydła Top OFFu trzech sojuszy: HAK, MiG i A_N_A. Z dwóch ostatnich winniśmy przyjąć tylko najlepszych i najprężniej rozwijających się graczy, a z HAK i jego akademii wziąć wszystkich i wyeliminować farmy, krok po kroku. Fox mówił mi, że HAK jest już właściwie gotów do zmiany nazwy na Top OFF-HAK. Na mapce są zaznaczone osady Top OFF i Top OFF2, niebieskim sprayem strefa wpływów po przejęciu MiG i A_N_A, czerwonym po przejęciu HAK, a różowym miejsca, w których powinniśmy szukać nowych graczy:


http://images23.fotosik.pl/118/02099698ed92c68f.jpg


Czarną otoczką zaznaczyłem umowne granice powstałych z Top OFF i jego akademii (teraźniejszych i przyszłych) grup terytorialnych.

Po fuzji wyścig sojuszu w rankingu nie ma sensu, bo i tak NIGDY nie wrócimy na stare miejsce. Niestety, na tym etapie serwera znaleść gracza bez sojuszu z satysfakcjonującym OFFem i POPem jest prawie niemożliwe. Kiedyś dobrzy gracze sami się zgłaszali do sojuszy, teraz to sojusze biją się o dobrych zawodników. Naszą siłą może być przewaga liczebna, gdyż to właśnie my jesteśmy w miarę oddaleni od centrum (mówię o grupie półnonej i wschodniej) i my te peryferia powinniśmy zająć. Po przejęciu słabych sojuszy należałoby wytłumaczyć graczom, żeby budowali DEFFa i wysyłali zboże do obleganych osad. Tych, którzy by się nie stosowali, wywalałoby się na zbity pysk. Tym samym po jakimś czasie wszystkie farmy i lamerzy zostaliby usunięci, a wykrystalizowałaby się grupa aktywnych i zdolnych graczy. Po przyjęciu takiej strategii sojuszu czekałaby nas ciężka i długa droga, mimo wszystko myślę, że warto.
Pozdrawiam
Jędrek
PS Patrzcie jak grają HOT na dwójce. Nie wygrywają dzięki świetnym zawodnikom (chociaż oczywiście ich mają), tylko przez ten tzn "plankton", który wspomaga ich DEFFem i surką.

Offline

 

#23 2007-11-25 00:03:11

Wojtek1974

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 191
Punktów :   

Re: podział geograficzny

Tak, to jest właśnie to o czym myślę. Sojusze, w których jest dużo graczy z gigantyczną armią i popem, ale nie ma w nich zgrania, bardzo często ulegają rozpadowi z byle powodu. Właśnie przerabiamy ten temat na pl1. Indywidualiści farmiący wszystkich dookoła porozbijali się na defach, nie mając za dużo wojsk def zostali skatasowani i teraz albo wloką się gdzieś w ogonie statystyk, albo rozżaleni pokasowali konta. Natomiast sojusze z jak to powiedział Jędrek dużą ilością "planktonu" powoli, ale nieustannie pną się w górę, o jedno oczko co 3 dni, ale zawsze do góry. Natomiast sytuacji na pl2 nie znam, bo nie mam tam konta. Moje zdanie jest takie: niech każdy prowadzi poprzez private mail agitację wśród sojuszy w swoim bezpośrednim sąsiedztwie. Nie chodzi tu o jakieś tam zastraszanie czy wabienie, tylko rzeczową argumentację: nasza reputacja farmiących, bezlitosnych rzeźników w połączeniu z ich popem i wojem = wzrost naszej potęgi jako całości. Oczywiście podstawowym warunkiem jest nie tolerowanie farm i osób, które się "wożą" na sojuszu. Pierwszym takim gościem do odstrzału jest jak dla mnie Compaq. Gdybym wam tu wkleił to, co on do mnie wczoraj napisał na priva, to byście chcieli go wywalić od razu, ale nie będę się nad nim znęcał. Powiem jedno: gość w ogóle nie potrafi grać w traviana. Nie wiem, może jest ociężały umysłowo i nie rozumie FAQ, może co innego, ale ten kolo nie wie co to znaczy ambasada, nie odróżnia wojsk def od off (ataki przeprowadza falangami i druidami), nie wie po co wojakom w innej wiosce trzeba dosyłać jedzenie (no i oczywiście nigdy go nie dosyła) i tak dalej, i tak dalej... Wywalmy go i będzie święty spokój. A poza tym jest chamski (bluzgi zarówno na pm i na gg) i ciągle się prosi o surowce, a sam jeszcze nigdy nic nie wysłał, nawet złamanego patyka albo cegły.

Offline

 

#24 2007-11-25 00:25:35

elmoPip

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 339
Punktów :   

Re: podział geograficzny

a może zróbmy z niego kreta w innym soju i zabawmy się w zakłady kiedy go odkryją?

A poważniej, sugeruję nie tolerować takiej gówniarzerii, a sprawę usunięcia i powody dla przykładu umieścić na forum. Kolega jaybee po upomnieniach się uspokoił, inni pod groźbą wylotu może staną się bardziej aktywni w życiu sojuszu...


PIP?!?

Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Offline

 

#25 2007-11-25 00:50:26

fox31

Sojusznik TOP OFF

1404104
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 438
Punktów :   11 

Re: podział geograficzny

Nie powiedzialem ze sa gotowi tylko ze sa prawie gotowi

Offline

 

#26 2007-11-25 01:04:05

Jedrek

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-15
Posty: 42
Punktów :   

Re: podział geograficzny

Tak napisali (sam mi to przesłałeś na prv):

"Chcielibyśmy, będąc Waszymi partnerami zachować swoje dotychczasowe nazwy. Czy coś takiego np. wchodzi w rachubę?

Top OFF - HAK
Top OFF - HAKa

Chociaż mnie osobiście bardziej podobało by się
HAK - Top Off
HAKa - Top Off


Pozostając jednocześnie w niezmienionym dotychczasowym składzie."

Mamy ich w garści, wystarczy trochę postraszyć KATem (doprawdy dobra nazwa sojuszu ) i wiecznymi imperialistami i już będą mieli kisiel w majtach. I tak nie ma co rozkminiać dopóki nie dojdzie do fuzji. Malepiwo, jeśli chodzi o tą fuzję to nie zasypujesz nas informacjami . Pozdro

Offline

 

#27 2007-11-25 02:08:22

Wojtek1974

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 191
Punktów :   

Re: podział geograficzny

He he widzę, że hakerzy kozaczą, bo jeszcze mało naszych katas po nich przejechało - sprawa jest prosta:
akademie maja tylko numerki, a więc aTop Off1 i tak dalej, żadnej tolerancji dla farm i gówniarzerii. Zero dyskusji na temat przejścia w niezmienionym składzie. Przechodzą tylko gracze rozwijający się, posiadający dużą liczbę woja i potrafiący to udowodnić poprzez inspekcję. Inspekcji dokona ktoś od nas, kto dostanie od sprawdzanego gracza na czas inspekcji sittera. Zero ustępstw.

http://travian.ws/analyser.pl?s=pl8&aid=1540

Jak widać tu nie żadnych nieprawidłowości. Jedynie niech wyjaśnią dlaczego jeden gość notebo jest katasowany no i ten nieszczęsny zbyszek dlaczego się nie rozwija (to znaczy gość wylatuje z hukiem na zieloną TRAVKĘ i tyle). Reszta jeśli wykaże się dużym wojem i prawidłowym rozwojem myślę, że będzie ok.

http://travian.ws/analyser.pl?s=pl8&aid=2830

Tu też poza trzema nieprawidłowościami (travian, palkers, no i oczywiście koleś do wywalenia na dzień dobry krzysiekzborneq) jest jak cię mogę.
Jędrek, załatwiaj sprawę jak najszybciej.

Offline

 

#28 2007-11-25 02:14:34

Jedrek

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-15
Posty: 42
Punktów :   

Re: podział geograficzny

Dobra, sprawa wygląda tak: oni wywalają farmy (wszystkie) i nazwa wygląda tak: Top OFF - HAK. Teraz musimy ustalić kto jest farmą, a kto nie. Są dwa sposoby: pierwszy to po prostu zapytać kolegów z WI, KAT i oczywiście od nas kogo farmią i ich wyeliminować. Drugi to po prostu zaufać szefowi HAKa. Co robimy (wszystko się odbywa 25 listopada, to ma być szybka akcja)?

PS Odnośnie dużego woja to nie trzeba mieć takich wymagań. Jak już dołączą do teamu Top OFF to wtedy zaczniemy od nich wymagać. Oswoimy ich po przejęciu.

Ostatnio edytowany przez Jedrek (2007-11-25 02:16:42)

Offline

 

#29 2007-11-25 02:41:59

Wojtek1974

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 191
Punktów :   

Re: podział geograficzny

Ja bym zaufał szefowi HAK, ci z KAT i WI mogą mieć jakieś tam osobiste zatargi.

Co do nazwy, niech im będzie, w końcu są do niej przywiązani tak jak my do naszej.

Ostatnio edytowany przez Wojtek1974 (2007-11-25 02:43:20)

Offline

 

#30 2007-11-25 14:21:37

elmoPip

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 339
Punktów :   

Re: podział geograficzny

Może po prostu napiszcie do dyplomatów/szefów WI i KAT o nowej akademii, żeby wskazali farmy do wywalenia


PIP?!?

Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl