TOP OFF

Sojusz s8

Ogłoszenie

żeby uzyskać pełny dostęp do forum należy napisać do Marcellus1979 lub Skui w grze: nick z forum oraz sojusz

#1 2007-11-23 01:50:04

Wojtek1974

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 191
Punktów :   

atak na gracza Bober

Od kilku miesięcy Compaq z pomocą zuchacza prowadzą podjazdową wojnę z graczem Bober z sojuszu #B#A#. Compaq co jakiś czas powraca z prośbą o skatasowanie Bobera do mnie i do gracza2007. Ja go i sfarmiłem i skatasowałem parę razy, ale gość w przeciwieństwie do WSZYSTKICH, to bardzo ważne, absolutnie WSZYSTKICH sfarmionych i skatasowanych sąsiadów nie skasował konta, ba rozwija się prawidłowo i jeszcze zrobił sobie drugą wioskę. Moim zdaniem jest za słaby do sojuszu głównego, ale powinien znaleźć się w Top Off1. W sumie gość i tak nie ma wyjścia. Jeśli nie opuści sojuszu #B#A# czeka go nieustanne użeranie się z Compaqiem, a w perspektywie czasu i ja i zuchacz go skatasujemy, bo Compaq nas o to prosił, a sojusznikowi przecież nie odmówimy pomocnej dłoni. Czekam na wasze opinie w tej sprawie. Compaq dziś wieczorem znowu do mnie napisał, żebym wysłał do Bobera swoje katasy. Jak ja i zuchacz i pewnie Kaku też zaczniemy katasowanie, to raczej z gościa nie będzie co zbierać. Napisałem Compaqowi, że odpowiem mu w piątek wieczorem. W sumie ja wolałbym, żeby Bober kontynuował grę, bo to gracz z dobrym podejściem do sprawy, nie poddaje się bez walki. Niech kilka osób się wypowie w tej kwestii, może go w ogóle byśmy wzięli do głównego, tylko trzeba by mu zrobić zrzutkę na rozbudowę eko.

Offline

 

#2 2007-11-23 13:21:25

markizjon

TOP OFF (S)

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 214
Punktów :   

Re: atak na gracza Bober

dobry pomysł, trzeba powyciągać graczy z Vervą z innych sojuszy by WI/KAT za nas tego nie zrobił

Offline

 

#3 2007-11-23 13:28:31

Malepiwo

Założyciel sojuszu

Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 57
Punktów :   

Re: atak na gracza Bober

Hmm może i coś z niego będzie, chyba potraktowaliście go ulgowo tymi katastami

Offline

 

#4 2007-11-23 13:29:21

gracz2007

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 66
Punktów :   

Re: atak na gracza Bober

Wojtek, do mnie argument że ktoś jest w sojuszu i tylko dlatego trzeba mu pomóc nie dociera.
Kilka faktów.
Compaq nie brał udziału w żadnych defach stawianych u sojuszników. Nawet zboża nie dosłał, choć miał do lucjusza najbliżej ze wszystkich w soju, można powiedzieć rzut beretem. Jak napisałem któregoś dnia czy mógłby dosłać zboże do lucjusza, bo krucho było, a moi handlarze wolno chodzą to odpisał że nie ma handlarzy.

I tyle.
Facet po prostu wiezie się na sojuszu. A mnie to wq...wia.

Offline

 

#5 2007-11-23 14:07:12

elmoPip

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 339
Punktów :   

Re: atak na gracza Bober

zgadzam się z gracz2007 co do compaq-a, spójrzcie jeszcze na posta odchodnego josterki...

Jak dla mnie, to jakiś dzieciak, który się nie poczuwa, ale dużo chciałby od innych - nawet do odstrzału z soja (a może jednak krecik?).


PIP?!?

Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Offline

 

#6 2007-11-23 14:14:07

markizjon

TOP OFF (S)

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 214
Punktów :   

Re: atak na gracza Bober

a może lepiej by nie miał osady josterki bo to jednak nie jest jakaś tam wioseczka, a jednak dość spora osada (z mojego pkt widzenia)

Offline

 

#7 2007-11-23 14:22:53

Malepiwo

Założyciel sojuszu

Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 57
Punktów :   

Re: atak na gracza Bober

U mnie często żebrze o surowce.
Jak zrobi trochę woja to zaraz wszystko straci w bezsensownych atakach.
Pomimo tego nie wyrzucałbym go.
Na kilkudziesięciu graczy znajdzie się zawsze kilku aspołecznych.
Możemy ich przesuwać do akademii ale pod warunkiem, że bedzie pełny skład głównego.

Zdrady nie udowodniliśmy. Zresztą teraz nie mamy ataków z zewnątrz. Nie ma sygnałów świadczących o działalności zdrajcy.

Trochę ludzi odeszło i być może wśród nich był ktoś z długim językiem.

Offline

 

#8 2007-11-23 14:25:44

Malepiwo

Założyciel sojuszu

Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 57
Punktów :   

Re: atak na gracza Bober

O ile mi wiadomo to on nie zagląda do josterki.
Jest przekonany, że josterka wrócił.
Rzeczywiście josterka do siebie zagląda i buduje defa. Pisał do mnie.
Jego sitera mam też ja.

Offline

 

#9 2007-11-23 16:18:33

Wojtek1974

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 191
Punktów :   

Re: atak na gracza Bober

O fiu fiu nie liczyłem na aż taki odzew w tej sprawie, dziękuję wam za zainteresowanie się tą sprawą. Compaqowi przekażę zgodnie  naszą umową wasze stanowisko w tej kwestii, a do Bobera napiszę list dość ogólnikowo informujący go o pewnych możliwościach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl