TOP OFF

Sojusz s8

Ogłoszenie

żeby uzyskać pełny dostęp do forum należy napisać do Marcellus1979 lub Skui w grze: nick z forum oraz sojusz

#1 2007-12-26 19:03:07

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

sojusz BN I UNXIII -wazne!!!!

oto wiadomosc jaka dostali gracze UNXIII(dawny KAT)

Przekazuję tutaj informację jaką chciał nam przekazać gracz Krispos (dawne BN). Zapoznajcie się z tym proszę:



Witam,

Prosiłbym o przekazania tej wiadomości jako mass o tym samym tytule co powyżej. Jeśli zostanie przesłane proszę o potwierdzenie.

Z góry bardzo dziękuje,
Krispos

===========================================
Witam ekipe UN i BP !!!

Minęło trochę czasu od kiedy zostałem zmuszony do przerwania gry, ale założyłem sobie, że bynajmniej nie porzucę s8 - zbyt wiele osób poznałem i zbyt wiele włożyłemw to pracy i serca. Zatem jestem spowrotem...

Wiele osób może mnie nie kojarzyć, w końcu nastąpiły ruszady, powstały nowe odłamy, dołączyli nowi gracze. Dlatego wyjaśnię kim jest ten gracz, który zaczyna teraz swój przydługi i przeraźliwie nudny monolog, jak ekspoze premiera Donalda Tuska . Jestem dyplomatą "Koalicji", kontynuatorem myśli politycznej gracza XYAOBOL, który utworzył T1 (obecne KAT i MAD oraz częśc BN) i doprowadził do trójstronnego przymierza z dawną, a nie istniejącą już Valhallą, a następnie młodego podówczas sojuszu BN. Koalicja ta się rozpadła, gdy jego zabrakło. Obiecałem sobie wtedy, że nie dopuszczę do tego ponownie.

Stąd jako cżłonek BN stałem się dyplomatą i niezmordowanie prowadziłem rozmowy, które miały na nowo zespolić sojusze. A nie było to trudne, gdyż BN, MAD i KAT były powiązane bratnimi więzami. Tak powstała poporstu "Koalicja", która przez długie miesiące prowadziło wspólne wojny i politykę. Ja natomiast podjąłem się zadania bycia ambasaodorem na forum MAD, forum KAT, forum BN i forum IR, które przystąpiło do "Kolaicji" i utwaliło przymierze. Ja natomiast zajmowałem się przekazywaniem wiadomości i poruszając wiele kwestii zasadniczych dla wszystkich tych odłamów poprzez forum i massy. Do Koalicji dołączyło wiele innych sojuszy, ale to już zupełnie inna opowieść.

Wielu zapewne zapyta czy mi się chciało? Tak - chciało, zabierało dużo czasu ale też sprawiało wiele satysfakcji. Jestem jednak zasmucony, że nikt z tych kilkunastu sojuszy będących w "koalicji" nie wyłoniło ani jednej osoby, która by mnie zastąpila. Nie ma nic bardziej destruktywnego jak brak przepływu informacji i związana z tym "dezinformacja". Wiele potęznych sojuszy upadało własnie przez te braki...

Powracając zastałem tragiczną sytuacje. Zapanował rozłam w sojuszach, które były sobie braćmi od początku serwera. Mało tego rozpoczęły bratobójczą walkę za jednym zamachem przekreślając wszystko to co zostało uzyskane przez tyle miesięcy. Skoryrzystali na tym tylko wrogowie, z którym "koalicja" walczyła od początku serwera.

W rodzinie można się kłóicić, prowadzić spory, nawet oszukiwać - ale nie "zabijać" !!!

Dlatego proszę Was o głębsze przemyslenie całej sprawy. Potraktowanie zajścia jak bójki dwóch braci, którzy jednak koniec końców muszą ją zakończyć, a nie nawzajem się skatować. Są już poważne ofiary tej bójki. Najbardziej ucierpiało na niej KAT, które zostało okrążone przez przeciwnika i utraciło wielu graczy. Tym razem nie było skutecznej pomocy, tak jak było to za czasów wojny z J.W.P. i uratowania przez koalicjie sojuszu MCR, pomimo że nie było na tej ćwiartce żadnego z sojuszy "Koalicji". Sukces ten nie został powtórzony w ćwiartce +/+. Wynikiem tego była bratobójcza wojna i panująca niezgoda. Jednak jest jeszcze czas, aby to naprawić.

Sa i inne ofiary tej bratobójczej wojny i będzie ich więcej jeśli nie zostanie natychmiast przerwana.

Proszę zatem o szybkie rozpoczęcie rozmów "wodzów" UN i BP. Niech każda strona wyłoni swojego reprezentanta o sile umysłu "mędrca" i niech obaj Ci reprezentanci doprowadzą do ugody. Z chęcią podejmę się pośredniczenia między nimi. Wystarczy tylko odrobina chęci i woli - rozmowa nie kosztuje wiele, a potrafi zdziałać zazwyczaj najwięcej.

Zatem nie pozbawiajmy się tej możliwości. Raz jeszcze wyciągnijmy do siebie dłonie.

Zapraszam do dyskusji pod linkiem: http://travian.tantos.webd.pl/viewtopic.php?p=2968#2968

Z wyrazami szacunku,
Krispos

Offline

 

#2 2007-12-26 19:08:41

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: sojusz BN I UNXIII -wazne!!!!

Jesli cos z tych negocjacji wyjdzie moze to byc bardzo niebezpieczne poniewaz bedziemy miec na swoim terenie agresywny sojusz wspomagany przez koalicje BP!!! wiem ze w porownaniu z koalicja F- to nic wielkiego ,ale przy wsparciu BP moze nas znaczaco oslabiac i o to chyba chodzi dyplomatom z BP.prosze zeby nasi dyplomaci szybko wyslali tresc tej wiadomosci do ludzi z F-WI wg mnie sprawa jest naprawde powazna-to jakby moja akcja przyczolek(dana55)tyle ze na DUZO DUZO wieksza skale

Offline

 

#3 2007-12-26 19:28:43

fox31

Sojusznik TOP OFF

1404104
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 438
Punktów :   11 

Re: sojusz BN I UNXIII -wazne!!!!

Spokojnie !! Kat jest otoczony przez nasza koalicje i jak tylko podskoczy to .....

Offline

 

#4 2007-12-26 19:38:50

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: sojusz BN I UNXIII -wazne!!!!

fox ja to wszystko wiem,ale sam pamietasz sprawe takich graczy jak zzgredek, a_cid i inni ,ja wiem ze sa otoczenia przez nasze sojusze,ale niezle nam moa krwi napsuc ,a tym bardziej jesli dostana posilki od BP!! rozbijemy sie na ich deffie a sami beda kac nas katastami .
Mowie wam ze jesli dobrze to rozegraja to bedzie to powazne zagrozenie.
to jest dokladnie ten sam plan jaki ja wam przedstawilem u dany55(przyczolek)jesli BP wesprze UNXIII deffem rzedu 10kilo na wioch(a przyznacie ze jest to mozliwe)i wsparciem surowcowym to nawet jesli w koncu zaoramy pole po tym co kiedys bylo UNXIII to nie bedziemy mieli czego wyslac na BP

Offline

 

#5 2007-12-26 19:46:35

Don

TOP OFF (S)

4497168
Skąd: Zakliczyn(Małopolska)
Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 267
Punktów :   

Re: sojusz BN I UNXIII -wazne!!!!

jak ja czytalam wypowiedzi graczy UNXIII i BP na forum ogolnym traviana, to chyba im sie ten pomysł nie podobal mowili rzeczy typu ze teraz jest najciekawsza i najrówniejsza sytuacja na s8 i prosili tego Krisposa (bo on tam tez pisal tego typu rzeczy jak ten list) zeby nic nie zmienial. I wogole czytajac te wypowiedzi to coś mi sie wydaje ze takiego połączenia nie bedzie

Offline

 

#6 2007-12-26 19:53:49

fox31

Sojusznik TOP OFF

1404104
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 438
Punktów :   11 

Re: sojusz BN I UNXIII -wazne!!!!

Zaladowalem to na forum koalicyjne. Zobaczymy co oni na to

Offline

 

#7 2007-12-26 19:55:49

elmoPip

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 339
Punktów :   

Re: sojusz BN I UNXIII -wazne!!!!

wszystko zależy od całego UN, decyzja KAT w tym wszystkim to mały pikuś...

Jak widać byłe BN chciałoby uzyskać 200% pewności wygrania tego serwera, ale może niektórzy spróbują choć troche pokrzyżować im plany...

A my póki co budujmy armie DEF i nie myślmy o atakowaniu silniejszych, od tego mamy czołówkę koalicji F, ktoś musi ewentualny cud obronić!!!


PIP?!?

Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Offline

 

#8 2007-12-26 20:07:28

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: sojusz BN I UNXIII -wazne!!!!

DON chcialbym wiezyc ze masz racje.Szczerze mowiac gdybym byl szefem UNXIII chcialbym sprobowac zabawic sie w akcje przyczolek:D byc moze dlatego ze osobiscie uwazam to za swietny pomysl i jestem z nia emocjonalnie zwiazany ,w kazdym razie mam nadzieje ze sie na to nie zgodza i ze F-  dogada sie z  UN -to faktycznie wyrownywalo by szanse na serverze a mimo swojej niecheci do bylego KATa musze przyznac ze to niezli "siekacze".

Offline

 

#9 2007-12-26 23:32:36

LordCat

TOP OFF (N)

2740405
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 67
Punktów :   

Re: sojusz BN I UNXIII -wazne!!!!

co do kata to w niektórych szeregach naszych sojuszników nazywany jest KATeringiem,


Piękną wiosnę mamy tej zimy

Offline

 

#10 2007-12-26 23:35:19

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: sojusz BN I UNXIII -wazne!!!!

ma byc przekaska??oj zeby nie stanal komus oscia w gardle;)

Offline

 

#11 2007-12-26 23:44:45

LordCat

TOP OFF (N)

2740405
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 67
Punktów :   

Re: sojusz BN I UNXIII -wazne!!!!

on nie ma być on jest przekąską

z tego co wiem  F-@HELLA będzie miała z nim problem, ale pewnie będą chcieli się szybciej z nimi rozprawić

Ostatnio edytowany przez LordCat (2007-12-26 23:59:21)


Piękną wiosnę mamy tej zimy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl