TOP OFF

Sojusz s8

Ogłoszenie

żeby uzyskać pełny dostęp do forum należy napisać do Marcellus1979 lub Skui w grze: nick z forum oraz sojusz

#21 2007-12-28 12:14:36

Marcellus1979

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-15
Posty: 147
Punktów :   

Re: Akcja osadnik

Mam podobne zdanie Rywalizacja powinna być równa dla wszystkich a nie każdego stać na wykupywanie monet. Według mnie bardziej sprawiedliwa byłaby na przykład rywalizacja: przyrost pop + punkty off. Co wy na to?


a krew... ma taki piękny kolor...
i cmentarz...
i Anioły są piękne... zwłaszcze te upadłe...

Offline

 

#22 2007-12-28 13:36:20

Raven

TOP OFF (S)

Call me!
Skąd: Anglia, Cheshunt
Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 250
Punktów :   12 

Re: Akcja osadnik

fakt monetki czasem idą w ruch ale tylko przy nowej osadzie i na początku ale pamiętajcie że za pomocą gadulca można w jeden dzień i o 700 popa skoczyć , a i nie chodzi o to by na siłę być wielkim bo nie o popa mi chodzi ale o szybkie rozwinięcie zaplecza eko tym bardziej że nie jestem zwolennikiem regularnych farmień jednego gracza (w końcu każdy powinien mieć szansę pograć i mieć z tego trochę zabawy).

P.S. Grendelku wycofuję się się z rywalizacji z tobą gdyż jestem cheaterem używam monet

Ostatnio edytowany przez Raven (2007-12-28 14:31:33)

Offline

 

#23 2007-12-28 14:14:14

Raven

TOP OFF (S)

Call me!
Skąd: Anglia, Cheshunt
Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 250
Punktów :   12 

Re: Akcja osadnik

a poza tym marcellusie akcja miała się tyczyć graczy słabszych , aby ich zmobilizować i tym samym podnieść ranking sojuszu .

Ostatnio edytowany przez Raven (2007-12-28 14:16:23)

Offline

 

#24 2007-12-28 17:27:50

fox31

Sojusznik TOP OFF

1404104
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 438
Punktów :   11 

Re: Akcja osadnik

Konkurs na przyrost popa?? Nie bardzo mi sie to widzi bo rzymianie maja przewage i moga budowac dwie budowle na raz,a ich przeklenstwem jest to ze wszystko jest b. drogie
Jezeli chodzi o budowe 200 popa w jeden dzien to mysle ze jest to mozliwe tylko przy nowej osadzie i wtedy nie trzeba uzywac monet Sam kiedys skoczylem ponad 150 popa bez uzywania monet do szybkiej budowy:)
Co do akcji osadniek to trzeba ja wprowadzic, bo ma swoje pozytywne strony )
Bedac w RRR nigdy nie korzystalem z pomocy innych i zawsze staralem sobie radzic sam, ale byli tez tacy co naduzywali ludzkiej dobroci i wolali o pomoc z byle powodu
Trzeba bedzie jasno postawic sprawe i scisle okreslic zakres pomocy na jaka beda mogli liczyc nasi gracze i najlepiej wyznaczyc osobe do organizowania tego typu akcji

Offline

 

#25 2007-12-28 21:51:31

Raven

TOP OFF (S)

Call me!
Skąd: Anglia, Cheshunt
Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 250
Punktów :   12 

Re: Akcja osadnik

jeżeli dojdzie to do skutku proponuję grendela w końcu to jego pomysł

Offline

 

#26 2007-12-28 22:54:25

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: Akcja osadnik

hahaha dzieki Raven,zona juz mnie chce z domu wygnac ze za duzo czasu posiecam travianowi

Ostatnio edytowany przez grendel306 (2007-12-29 18:20:01)

Offline

 

#27 2007-12-29 18:19:38

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: Akcja osadnik

juz wiem dlaczego z foxem tak zachwalamy xXRRRXx.....zobaczcie pomysly ktore przedstawilem....w zasadzie wszyscy im przyklasneli,byl hura optymizm i co......i nic !!!      w  xXRRRXx to sie poprostu dzialo-byl ppomysl,krotka debata i albo kosz albo realizacja,byc moze problemem jest to ze nie ma szefa,jednostki decyzyjnej i kazdy czeka az ktos inny podejmie decyzje.chyba czas wybrac szefa.......ja proponuje foxa,elmo albo wojtka.....tylko tym razem moze wszystko szybciej zalatwmy

Offline

 

#28 2007-12-30 00:23:39

elmoPip

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 339
Punktów :   

Re: Akcja osadnik

Tylko widzisz, tamten sojusz się rozpadł, a ten został i jakoś sobie radzi...
(mimo przejścia czołowych graczy do WI i ucieczki kilku agresywnych do KAT/aKAT)

Problem tkwi gdzie indziej moim zdaniem. Dnia poprzedniego (piszę po północy) forum odwiedziło ok. 30 graczy. W obu akademiach (TO2/TO3) konta nie ma założonego/odblokowanego mniej więcej 1/3 graczy, mimo próśb i gróźb. Fakt, że ta gra nie polega tylko na buńczucznych wypowiedziach na forum, ale jeśli zdecydowana większość nawet nie wie o takich akcjach, to jak chciałbyś ich przekonać o składce surówy dla "laureata"?!?

Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że niektórzy z głównego Top Off mimo nie udzielania się na forum, wspomagają DEFem, zbożem i surówą sojuszników.

Co do szefa sojuszu - hmm, ostatnio chętnych nie było... Ja mogę jeszcze jakiś czas adminować i przekazywać decyzje większości naszych graczy na zewnątrz, tudzież ustalenia z WI i F tutaj. Natomiast nie będę samodzielnie podejmować strategicznych decyzji, więc odpadam w przedbiegach na szefa.


PIP?!?

Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Offline

 

#29 2007-12-30 09:36:49

fox31

Sojusznik TOP OFF

1404104
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 438
Punktów :   11 

Re: Akcja osadnik

Elmo napisales ze RRR sie rozpadlo. Tak to prawda , ale nie z powodu zlej organizacji tylko przez to ze Kat i WI im wojne wypowiedzialo
To moze troche historii
Nie bede pisal czemu odszedlem z RRR , ale postaram sie troche wszystkim przyblizyc jakim  sojuszem byli
RRR byl bardzo zorganizowany i ludzie byli zzyci ze soba, a dodatkowa ich przewaga bylo to ze caly sojusz byl w kupie i defy docieraly szybciej niz ataki.
Jak przeszedlem do Top Off to prawie odrazu staralem sie RRR zapewnic nasza ochrone i tym sposobem zostalem oddelegowany do rozmow z nimi. Moim zadaniem bylo przylaczenie RRR jako naszej akademi, ale kreciki zadzialaly i Kat szybko im wojne wypowiedzial, co zablokowalo dalsze rozmowy. RRR nie majac innego wyjsci i nie mogac sie oprzec atakom WI i  Kat ucieklo pod skrzydla Hellady.
Z przykroscia stwierdzam ze nasz sojusz to zbieranina "Zosi samosi" z drobnymi wyjatkami
nasi ludzie sie nie znaja, nie wspieraja i nawet nie wykazuja zainteresowania ssprawami sojuszu.
Wiem ze pewne osoby beda mialy mi za zle to co napisalem , ale do jasnej anielki ktos to musial napisac !!!!
Wracajac do szefa akcji osadnik to prosze zeby nim zostal grendel i jak zechce to moge mu w tym pomagac.

Offline

 

#30 2007-12-30 09:40:55

fox31

Sojusznik TOP OFF

1404104
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 438
Punktów :   11 

Re: Akcja osadnik

grendel306 napisał:

juz wiem dlaczego z foxem tak zachwalamy xXRRRXx.....zobaczcie pomysly ktore przedstawilem....w zasadzie wszyscy im przyklasneli,byl hura optymizm i co......i nic !!!      w  xXRRRXx to sie poprostu dzialo-byl ppomysl,krotka debata i albo kosz albo realizacja,byc moze problemem jest to ze nie ma szefa,jednostki decyzyjnej i kazdy czeka az ktos inny podejmie decyzje.chyba czas wybrac szefa.......ja proponuje foxa,elmo albo wojtka.....tylko tym razem moze wszystko szybciej zalatwmy

A pamietasz te Fenrirowskie oredzia do narodu i nasza karczme ??
Az sie lezka w oku kreci

Offline

 

#31 2007-12-30 18:56:36

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: Akcja osadnik

Elmo wybacz ale nie moge sie z Toba zgodzic,sam powiedziales:
" Problem tkwi gdzie indziej moim zdaniem. Dnia poprzedniego (piszę po północy) forum odwiedziło ok. 30 graczy. W obu akademiach (TO2/TO3) konta nie ma założonego/odblokowanego mniej więcej 1/3 graczy, mimo próśb i gróźb. Fakt, że ta gra nie polega tylko na buńczucznych wypowiedziach na forum, ale jeśli zdecydowana większość nawet nie wie o takich akcjach, to jak chciałbyś ich przekonać o składce surówy dla "laureata"?!?

Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że niektórzy z głównego Top Off mimo nie udzielania się na forum, wspomagają DEFem, zbożem i surówą sojuszników. "
sam przez dluzszy czas nie wchozilem na forum po prostu z braku czasu(mimo ze jestem w top off juz od dawna i na forum tez sie juz dawno zarejestrowalem)moze najpierw ktos powinnien rozeslac bezposrednio wiadomosci do wszystkich i zobaczyc jaki bedzie odzew-mowie na swoim wlasnym przykladzie,mimo ze na forum nie wchodzilem to wszystkie zolte  wiadomosci czytalem i staralem sie stosowac,przypuszczam ze podobnie jest z innymi-wg mnie forum jest ogolne jak gazeta:D a zolta wiadomosc jest konkretnie "do mnie" skierowana

Offline

 

#32 2007-12-30 19:27:09

elmoPip

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 339
Punktów :   

Re: Akcja osadnik

Hmm, ja pamiętam, że rozsyłaliśmy mass wiadomości o rejestracji na forum, może zanim przyszedłeś do głównego. Szefowie akademii też takie rozsyłali na moją prośbę.

Kto odwiedził forum danego dnia widać na stronie głównej forum, po zalogowaniu (na dole strony), kto jest zarejestrowany na forum w linku "lista użytkowników" na górze. Ogłoszenie o privie do admina (w celu odblokowania) też wisi w opisie forum jako "ogłoszenie". Każdy może to sprawdzić, nie zamierzam się uskarżać, ani produkować wycieczek osobistych. Stan jaki opisałem po prostu w tej chwili JEST.

Adminowanie jest upierdliwe (sam robiłem czystkę na forum ostatnio, a prosiłem szefostwo zaprzyjaźnionych akademii o zgłaszanie graczy, którzy opuszczają te sojusze). Dyplomacja też - fox może potwierdzić (na 4 forach jestem zarejestrowany w związku z travianem).

Nie dam rady śledzić wszystkich zmian między sojuszami (w sensie pojedynczych graczy) i wybaczcie - nie zamierzam. Chętnie zrzekłbym się części obowiązków w soju i po prostu przestudiował mapę okolicy, pofarmił, itd...

Moim zdaniem do rejestracji na forum i wyczytania jak to zrobić wystarczy odrobina chęci i staranności...


PIP?!?

Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Offline

 

#33 2007-12-30 19:47:33

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: Akcja osadnik

Elmo ja nie mam do Ciebie nijakich pretensji,malo wierze ze czasem masz dosc apelow o aktywnosc na forum,ale jak mowie,czesto ludzie poprostu nie maj czasu zeby jeszcze chodzic na forum dlatego najwaniejsze wiadomosci trzeba wysylac bezposrednio...o! zapytajmy najlepiej dany,czy zboze i deffa wysylaja tylko Ci aktywni na forum,z cala pewnoscia odpowie przeczaco,a dlaczego?bo wiadomosci o przesylaniu zboza ida bezposrednio do graczy.....

(elmo: ale mass-a możesz puścić tylko do swojego sojuszu, w głównym problemu z rejestracją ma 2-3 graczy, natomiast niewielu odwiedza forum, w akademiach trzeba dopisać 0 na końcu)

Offline

 

#34 2007-12-30 20:10:35

Don

TOP OFF (S)

4497168
Skąd: Zakliczyn(Małopolska)
Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 267
Punktów :   

Re: Akcja osadnik

grendel306 napisał:

czesto ludzie poprostu nie maj czasu zeby jeszcze chodzic na forum dlatego najwaniejsze wiadomosci trzeba wysylac bezposrednio...

nie wiem o co chodzi... ja dostawałam wiadomości w travianie czyli te "na żółto" o każdej ważniejszej akcji, tzn o stawianiu deffa, o fejkach, o surowcach itp. takze najważeniejsze wiadomości są wysyłane bezpośrednio...

Offline

 

#35 2007-12-30 20:48:19

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: Akcja osadnik

no dokladni i dlatego akcje osadnik tez trzeba oglosic bezposrednio a wtedy(mam nadzieje:D) bedzie odzew

Offline

 

#36 2007-12-30 20:57:38

fox31

Sojusznik TOP OFF

1404104
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 438
Punktów :   11 

Re: Akcja osadnik

Wszystkie tak tzreba bedzie organizowac.
Bedzie wiadomo kto przeczytal i olal lub nie sprawe

Offline

 

#37 2007-12-30 21:19:45

jaybae

Off Player

status 3157546
3665279
Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 163
Punktów :   

Re: Akcja osadnik

wiecie co...jestem za ta akcja i w ogole...tylko kto rozrusza tych dziadkow co w ogole sie nie udzielaja??


Fan Kolejorza:)) i Unii Leszno:))

Offline

 

#38 2007-12-30 21:44:32

fox31

Sojusznik TOP OFF

1404104
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 438
Punktów :   11 

Re: Akcja osadnik

Nie kto tylko co?? KATASKI

Offline

 

#39 2007-12-30 23:42:31

KujEra

TOP OFF (N)

4771145
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 242
Punktów :   

Re: Akcja osadnik

ja muszę się wkońcu tu wypowiedzieć jestem za taką akcją nie wiem jak było w Waszych byłych sojuszach, ale mi się to bardzo podoba chętnie też bym brał w tym udział

a co do rozruszania ludzi to zgadzam się z Foxem KATASKI bo nieaktywni mimo, że przeczytają info to i tak sobie to oleją (coś o tym ostatnio zbyt często się przekonuje) a tak może ktoś wywiesi

Offline

 

#40 2007-12-31 12:47:19

darek28973

TOP OFF (C)

Zarejestrowany: 2007-12-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Akcja osadnik

Co do pierwszego pomyslu gendala306 to sie zgadzam ..co do drugiego-- jest to  wada ....gdyz spowoduje ze itak dobrze rozwiniete osady stana sie jeszcze mocniejsze po przez wyslanie im surowcow ...w ramach nagrody....wracajac do pierwszego pomyslu ..:
dla osady ktora jest dobrze rozwinieta wyslanie 1 handlarza nie stanowi zadnedo problemu lecz dla tych ktorzy sa na dole wyslanie surowcow oznacza jakas zwloke w rozbudowie swoje osady !!!
dlatego jesli ten pomysl przejdzie mysle ze  te surowce powinny byc wysylane przez osady z ustalona liczba ludnosci np.od 400 czy 500 lub inna liczba -ustalona przez wszystkich !!!
tak czy siak.....
ZYCZE SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl