TOP OFF

Sojusz s8

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

żeby uzyskać pełny dostęp do forum należy napisać do Marcellus1979 lub Skui w grze: nick z forum oraz sojusz

#1 2007-11-16 18:56:12

Kaku

TOP OFF

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 24
Punktów :   

Żale Jinksa

Jinks z aAW3 zwierzył mi się ze swojego problemu

____________
Jinks13 napisał(a):

witam widze ze awansowales czy mozesz mi odpowiedziec dlaczego niektorych czlonkow atakujecie i ci co atakuja pisza wiadomosci typu atakuje poniewaz wybrales zly sojusz pozdr i jesli mozesz odpisz mi na moje pytanie my zaprzestalismy atakow na wasze akademie pozdr

____________
Kaku napisał(a):

Prawda jest taka że nie mogę zabronić graczom z TOP OFF atakowania innych graczy i sojuszy bo w końcu miedzy innymi na tym polega ta gra. Co mam im napisać? Nie atakujcie aAW3 bo to mój dawny sojusz. Szybko by sobie znaleźli innego szefa sojuszu. Krótko mówiąc nie atakujemy tylko sojuszników.

____________
Jinks13 napisał(a):

ok dzieki ale moglbys pogadac zeby nie bylo listow typu wybrales zly sojusz i dlatego cie atakuje albo innych bardziej chamskich jak juz ktos musi niech atakuje ale niech nie pisze chamsko pozdr i dzieki za odpowiedz

Obiecałem że podadam...no to gadam   Powiadam wam: "szanujcie wroga swego bo możecie mieć głupszego" (chociaż czasami sam w to wątpie) A tak na poważnie obrażanie innych graczy jest niezgodne z regulaminem. Pamiętajcie że jak coś piszecie to zawsze ktoś może to przesłać do MultiHuntera i będziecie mieli problem a szkoda mieć zablokowane konto przez jakąś dyskusje z farmą

Offline

 

#2 2007-11-16 19:35:44

markizjon

TOP OFF (S)

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 214
Punktów :   

Re: Żale Jinksa

Kaku napisał:

[...] my zaprzestalismy atakow na wasze akademie pozdr [...]

hmm...to raczej chyba chodzi o Top OFF2

Offline

 

#3 2007-12-11 14:59:32

Lee_kuba

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Żale Jinksa

ja go nie atakuje xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl