TOP OFF

Sojusz s8

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

żeby uzyskać pełny dostęp do forum należy napisać do Marcellus1979 lub Skui w grze: nick z forum oraz sojusz

#1 2007-10-16 01:08:05

digimortal

Off Player

Skąd: mazury.pl
Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 28
Punktów :   

pytanie dotyczące gry

Mam takie pytanko...i może ktoś bardziej doświdczony mi odpowie-bo nigdzie na ten temat nie mogę znaleźć informacji...
pytanie dotyczy OAZ- jak to jest? w jakiej odległości od mojej osady mogą się maksymalnie znajdować abym mógł je zaanektować...
Czy aby zaanektować kolejną muszę mieć Dwór rozbudowany do 15 lev, czy wystarczy w kolejnej osadzie do 10 lev?
A pytanie bierze się stąd, że w mojej okolicy znajduje się wioska graczki Mea z zaprzyjaźnionego sojuszu KAT.
Jestem właścicielem podwójnej oazy (zboże+drewno).
Mea złożyła mi propozycję abym oddał jej moją oazę, a ona sfinansuje mi budowę dworu do 15lev abym mógł zaanektować dwie pojedyncze oazy( 1 z drewnem i 1 ze zbożem).
Czy jest w tym jakiś haczyk?
nie chciałbym sam siebie załatwić
Mea twierdzi że jest zbyt daleko oazy ze zbożem (cztery pola) aby sama mogła je zaanektować i dlatego jedyne wyjście to taka właśnie zamiana ze mną...
Będę wdzięczny komuś doświadczonemu za przyjrzenie się tej sytuacji w mojej okolicy i szybką odpowiedź...
Z góry dziękuję!

Offline

 

#2 2007-10-16 01:31:01

JasnyKicius

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 43
Punktów :   

Offline

 

#3 2007-10-16 01:41:38

Poodel

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 23
Punktów :   

Re: pytanie dotyczące gry

To po kolei

Jeżeli wycentrujesz sobie mapę na swojej osadzie, to możesz zaanektować oazy które widzisz w standardowym kwadracie (7x7 pól). Jeżeli chcesz podpiąć dwie oazy do jednej osady, to musisz mieć dwór na 15 poziomie. Natomiast jeżeli chcesz jedną oazę do jednej osady, a drugą do innej to w obu musi być dwór na 10 levelu. Mea ma o jedno pole za daleko do (82|103), więc nie  może jej zaanektować. Jeżeli oddasz jej (79|101), to będziesz mógł ze swojego 10 poziomu dworu od razu zaanektować właśnie (82|103), czyli bonus do zboża i dodatkowo ona zasponsoruje ci rozbudowę do poziomu 15 żebyś mógł przyłączyć (83|105) czyli bonus do drewna. Podsumowując w zasadzie wychodzi na to samo, więc to nie żaden przekręt. Inna sprawa, że (82|103) i (83|105) są w zasięgu twoim a nie jej, więc teoretycznie mógłbyś je zająć własnymi siłami i niczym innym się nie przejmować Kwestia decyzji.

Offline

 

#4 2007-10-16 08:32:16

digimortal

Off Player

Skąd: mazury.pl
Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 28
Punktów :   

Re: pytanie dotyczące gry

dzięki bardzo z bardzo wyczerpującą odpowiedź!
pozdrawiam,

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl