TOP OFF

Sojusz s8

Ogłoszenie

żeby uzyskać pełny dostęp do forum należy napisać do Marcellus1979 lub Skui w grze: nick z forum oraz sojusz

#1 2008-02-06 21:03:17

Tyranix

TOP OFF (N)

Zarejestrowany: 2007-12-29
Posty: 84
Punktów :   

ASIA*

aniesia     05.02.08    
    ważna wiadomość     18:47:13    
    przekazuję wiadomość od Nostre:

" nostre 05.02.08
brak tematu 18:21:35
witam prosimy o fejki z ciezkiego sprzetu nieskoordynowane na wszystkich garczy z zarzadu sojuszu ASIA* to ten sojusz w ktorym dowodzi slu. to bardzo wazne fejki powinny isc jak najdluzej.
dziekuje i pozdrawiam"

aniesia     06.02.08    
    ważne!!     19:40:04    
    "akowal4 06.02.08
ASia 18:51:49
witam, jak mozesz to rozeslij masa do wszystkich członków sojusz takiej tresci.

nadal obowiazuje całkowity zakaz ataków na sojusz ASia, nie wysyłamy nic nawet feyka, aż do odwołania.

Pozdr. akowal4"

problem w tym, ze juz wczoraj wyslalem  z 5 fakow
to moze oficjalnie niech ktos napisze jak to jest z ASIA
ktos cos pisal , ze trwaja rozmowy odnosnie zawarcia paktow
oby to nie byly dzialania na zwloke i jak ASIA rozprawi sie z obecnymi wojnami wezmie sie za nas...

Offline

 

#2 2008-02-06 21:10:17

Aaricia

TOP OFF (N)

Zarejestrowany: 2007-12-30
Posty: 159
Punktów :   

Re: ASIA*

wogole strasznie duzo jest niedomowien na ten temat... jestescie pewni, ze sojusz z Asia to dobry pomysl? ja po slowac pasxzeka mam watpliwosci.

pasxzek - Dzisiaj 13:42:58 - [ 9 ChatBox Postów ]
z tego co wiem, to WI ma rozejm z ASIA żebyście mogli sie pozbierać ;>

Offline

 

#3 2008-02-06 21:19:22

Marcellus1979

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-15
Posty: 147
Punktów :   

Re: ASIA*

A do tego post ojca na forum Wi:


ojciecdyrektor
   
PostWysłany: Śro 11:03, 06 Lut 2008    Temat postu: Oświadczenie WI
Witam wszystkich....jak niektorym wiadomo dziś wybuchąl wojna pomiędzy ASIA a MCR.......dlatego też oświadczam tutaj wszystkim graczom WI i ich najbliższych odłamów (WI-T, WI-a, WI-T.B. oraz TopOFF i jego odłamow), że mamy nadla obowiązujace zawieszenie broni z ASIA....wojna ASIA z MCR oraz Zakonem to nie nasz problem...w tym sensie że nie wspomagamy absolutnie sojuszu Zakon, JWP, Fenixa i MCR w walce z ASIA......nasze interesy są mało zbieżne z interesm Zakonu i pozostałych sojuszy z koalicji F.....pomimo formalnego należenia do koalicji F nie podejmujemy żadnych działań ofensywnych przeciw Asia ani też nie wspieramy defem sojuszy z eFki.....zachowujemy spokój....jakiekolwiek próby namawiania poszczególnych naszych graczy do zaangażowania sie po którejkolwiek ze stron mają być bezwzględnie konsultowane z Wujkiem G lub ze mną........

Jak ktoś ma dodatkowe pytania lub wątpliwości to zapraszm do pisania na pw do mnie....

pozdr.



To my jesteśmy w F-ce czy nie? Czy może w prywatnej koalicji Wujka i ojca???

Ostatnio edytowany przez Marcellus1979 (2008-02-06 21:21:00)


a krew... ma taki piękny kolor...
i cmentarz...
i Anioły są piękne... zwłaszcze te upadłe...

Offline

 

#4 2008-02-06 21:37:12

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: ASIA*

UWAGA! prosze nie wysylac zadnych fejkow,jezeli poprosza o deffa  to wysylamy ,ale nie wysylamy zadnych atakow....sytuacja jest mocno skaplikowana,nie wiadomo jak sie zakonczy ,ale jesli o nas chodzi to nie atakujemy jedynie jesli bedzie taka prosba to podsylamy deff
mam nadzieje ze na dniach sie wszystko wyjasni-rozmowy w kazdym razie sa prowadzone non stop

Offline

 

#5 2008-02-06 22:19:34

Tyranix

TOP OFF (N)

Zarejestrowany: 2007-12-29
Posty: 84
Punktów :   

Re: ASIA*

"nasze interesy są mało zbieżne z interesm Zakonu i pozostałych sojuszy z koalicji F.....pomimo formalnego należenia do koalicji F"
wychodzi na to, ze "formalną" koalicja F mozemy sie podetrzec

ciekawe czy jak ASIA zaatakuje nas to interesy ojciecdyrektora i nasze tez stana sie malo zbiezne

szczerze mowiac nie widze tego, ze ASIA niszczy koalicjantow a my sie temu mamy bezczynnie przygladac

czy skomplikowana sytuacja oznacz ze chowamy ogon pod siebie?
myslalem ze koalicja F jest jak jednosc, jesli ktorys sojusz ma pakt z innym to wszyscy go maja, jesli prowadzi wojne to wszyscy ja prowadza

jeszcze jedna rzecz...przykladowo podaje opis sojuszu "Poznań"

Koalicja regionalna MCR wraz ze wszystkimi swoimi odłamami oraz sojuszami autonomicznymi F-=AC=-, F-J.W.P i Poznań tworzą braterską więź we wspólnej walce przeciwko swoim wrogom. Koalicja regionalna ściśle współpracuje z zrzeszeniem sojuszy "F"

jak widac, nie wiedza jak sie myla...

Offline

 

#6 2008-02-06 22:29:01

MoNo

Off Player

Skąd: Grudziądz / Trójmiasto
Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 221
Punktów :   

Re: ASIA*

Najgorzej (również dla nas) będzie jeśli ASIA dowie się, że sprawy niektórych sojuszy koalicji F są dla nas "mało ważnie" lub "rozbieżne".
W takim wypadku koalicja z ASIĄ na czele może zacznie atakować co większe sojusze. Po kolei eliminując sojusz po sojuszu "koalicji F". W tym i nas...
Jeśli będzie mnie prosił jakiś sąsiad z innego sojuszu, ale będący w naszej koalicji zapewne chętnie mu pomogę. No ale nie mogę przecież działać wbrew woli rządzących...

Offline

 

#7 2008-02-06 22:37:22

Aaricia

TOP OFF (N)

Zarejestrowany: 2007-12-30
Posty: 159
Punktów :   

Re: ASIA*

ja bym prosila o jakies wyjasnienie tych skomplikowanych spraw. wiekszosc rzeczy jak do tej pory jest nie wyjasniona. a dochodza do nas tylko rozbiezne rozkazy i informacje. nie wiadomo wogole o co chodzi. dlaczego podpisujemy sojusz z kims kto rozwala nasza koalicje? mysle, ze Asia jest sporym zagrozeniem, a najgorsze jest schowac glowe w piasek.

Offline

 

#8 2008-02-06 23:08:46

Inperator

TOP OFF (N)

Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 55
Punktów :   

Re: ASIA*

radze uzbroić się nie tylko w cierpliwość

Offline

 

#9 2008-02-06 23:24:32

Meerr

TOP OFF (N)

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 102
Punktów :   

Re: ASIA*

Inperator ma racje... Przychodza trudne czasy... za chwile moze sie okazac ze jestesmy zupelnie sami...

Offline

 

#10 2008-02-06 23:27:23

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: ASIA*

prosze was o cierpliwosc=faktym jest ze zle sie dzieje w eFce,mysle  jednak ze uda nam sie wszystko pozytywnie4 rozwiazac-w taki lub inny sposob
prosze o troche cierpliwosci ,zaufania i dostosowania sie do polecen-moge tego od Was oczekiwac,czy moge oczekiwac ze nie bedziecie wysylac atakow na Asie??
SAm chetnie bym wyslal katasty na nich,ale w tej chwili to nie bedzie dobre wyjscie
Od siebie moge dodac ze nie bedzie zadnych ukladow z Asia i predzej czy pozniej zajmiemy sie nimi(wszyscy),ale nie teraz
Co do prosby o fejki-sa inne eFki-my nie mozemy wziac w tym udzialu(tym razem)
Jeszcze raz prosze o cierpliwosc i wiecej wiary ze nasze dzialania sa nakierowane przedewszystkim dla dobra topoff i eFki ,a nie przeciw ZAKONOWI<FENIXOWI WI,czy komukolwiek innemu ze znaku eF

Offline

 

#11 2008-02-06 23:42:33

akowal4

TOP OFF (N)

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 19
Punktów :   

Re: ASIA*

Dokładnie tak jak napisał grendel306, musimy sie uzbroic w cierpliwość, jest spore zamieszanie ale do opanowania. Jak narazie najlepszym wyjsciem jest wszczymac sie z atakami na ASIE, nie ma poprostu innego lepszego rozwiązania.

Offline

 

#12 2008-02-07 00:44:55

Raven

TOP OFF (S)

Call me!
Skąd: Anglia, Cheshunt
Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 250
Punktów :   12 

Re: ASIA*

radze zbroic sie nie tylko w cierpliwosc wojo na pewno sie przyda
i oczywiscie stawiamy defa koalicjantom (mnie szczegolnie sie ta sytacja nie podoba ale niestety na razie chwilowo mamy zwiazane rece jesli chodzi o ataki ale zawsze mozemy defem ubic offa z ASI )

Offline

 

#13 2008-02-07 20:53:16

Wujek G

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: ASIA*

Hmmmmmm A ja wam powiem tak,Koalicja F to Dupa....Kolejna sprawa to do wojownikow pragnacych walczyc z Asia:Niechcecie tego uwierzcie, jesli niewierzycie popatrzecie na forum glownym jak atakuje byle AW .....Macie ktos z was chociaz "Offa na 20k" ze tak sie palicie do Walki !!!???PS:Nie jestem cwaniakiem ani kozakiem poprostu Realista drodzy panstwo...Przy okzazji w WI Jest zakaz stawiania Defa gdziekolwiek poza TopOff i WI wraz z odlamami ma sie rozumiec ....Wam Dobrze Radze korzystajcie poki co z czasu wzgledenego spokoju i zbrojcie sie niedlugo offy i defy prztydadza sie wiec niema po co ich oslabiac teraz ..... Wujek G

Offline

 

#14 2008-02-07 21:09:27

Marcellus1979

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-15
Posty: 147
Punktów :   

Re: ASIA*

Wujek G napisał:

Hmmmmmm A ja wam powiem tak,Koalicja F to Dupa....

Czyli co? Będziemy niedługo walczyć u boku ASI przeciwko F ??? Bo ja tak zrozumiałem Twojego posta, ale może się nie znam...


a krew... ma taki piękny kolor...
i cmentarz...
i Anioły są piękne... zwłaszcze te upadłe...

Offline

 

#15 2008-02-07 21:22:26

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: ASIA*

Wujku zle sie dzieje ze takie rzeczy piszesz na forum i do tego takim tonem....przeciez wiadoma rzecza jest ze nikt nie bedzie atakowal gracza 2 razy wiekszego od siebie ,wbrew temu co jak sie wydaje myslicie o topoff nie graja tu sami laicy. Asi jest wielu graczy z ktorymi damy sobie rade,a tych z armia 20 kilowa zostawimy wam -pytanie tylko po ktorej stronie jest teraz WI bo po tym co piszesz to nie mam pewnosci...nie chcialem tego pisac na forum ogolnym ale skoro sam zaczeles.....

Ostatnio edytowany przez grendel306 (2008-02-07 21:34:05)

Offline

 

#16 2008-02-07 21:31:46

Wujek G

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: ASIA*

Do Marcelusa :Heh faktycznie tak mozna to zrozumiec !Ale nie o to chodzilo ...!Innna sprawa ze To MCR swiezy sojusznik F walczy z Asia,Niemozna byc pewnym iz MCR nie wstapilo do Koalicji F aby za kila dni zaczac walke z Asia(i miec potencjalnych kolegow z ktorymi moga  bic ASIE) po czym prosi swiezych sojusznikow z F aby sie bili razem z nimi przeciw ASIA ...Wiec niech sobie walcza i sie oslabiaja nawzajem Poki co MCR to swiezy sojusznik jak dla mnie i niemam zamiaru poki co im pomagac czy przeszkadzac Asi w imieniu koalicji F...nam to niepotrzebne!Teraz do Grendela :Sluchaj Niema zamiaru Walczyc z Asia bo tak robi koalicja F po tym jak swiezy sojusznik czyli MCR wstapil do nas i wywolal wojen z Asia ....(powyej sa powody)....

PS:Zapomnialem WI jest Zawsze po swojej stronie !Nawet bedac w koalicji patrzymy jakie my bedziemy mieli korzysci, jednym slowem WI to Sojusz Egoistyczny! Poza tym Po fuzji Top Off i WI to jedno i to samo tak tez ja To traktuje ....

Ostatnio edytowany przez Wujek G (2008-02-07 21:37:08)

Offline

 

#17 2008-02-07 21:37:54

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: ASIA*

bedziemy sie teraz tutaj przepychac kto ma racje?!dobrze wiesz ze asia nie walczy tylko z mcr,ale rowniez z Zakonem a o ile mi wiadomo to sojusz ktory wspoltworzyl FIRME....tylko ze wzgledu na lojalnosc wobec WAS do tej pory nie wysylamy tam wojsk,natomiast jesli poprosza o pomoc to pomozemy ot i wszystko

Offline

 

#18 2008-02-07 21:48:21

Wujek G

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: ASIA*

PS:Wlasnie sie dowiedzialem:

Wujek G napisał(a):
ok dowiem sie co i jak ...

yeviash napisał(a):

nie atakujemy tego calego top off...prosiliscie o to. a tu niespodzianka...jakies cos od nich wlasnie mnie atakuje...
____________
Wujek G napisał(a):

No raczej tak a co sie dzieje ?
____________
yeviash napisał(a):

witam. podobno mamy jakis uklad miedzy soba. czy to nadal jest aktualne?

Wie ktos cos o tym ?Kto z TOp Off puscil atak ?

Ostatnio edytowany przez Wujek G (2008-02-07 21:48:56)

Offline

 

#19 2008-02-07 21:53:44

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: ASIA*

wydalismy zakaz wysylania jakichkolwiek jednosten na ktorakolwiek z Asi-widac jakis nadgorliwiec kierowal sie sumieniem ,albo literka F przed nazwa.....trudno powiedziec,w kazdym razie wielokrotnie powtarzalismy ze jest zakaz atakowania ,czy chocby fejkowania Asi-powiedz kto raczyl sie niedostosowac....

Offline

 

#20 2008-02-07 21:56:31

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: ASIA*

zreszta przypuszczam ze nasz "przyjaciel " yeviash ,nie przejal sie atakiem jakiegos smiesznego top off wiec chyba nie ma o czym mowic-mam racje?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl