TOP OFF

Sojusz s8

Ogłoszenie

żeby uzyskać pełny dostęp do forum należy napisać do Marcellus1979 lub Skui w grze: nick z forum oraz sojusz

#1 2008-01-07 13:33:09

Ziutek Pogromca

Off Player

6317154
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 43
Punktów :   

Wielki atak koalicji F..

Drodzy gracze ..

Niedawno dana55 straciał osadę Sacrus ...
Jak narazie wydaje mi się ze dla was to nic wielkiego ..
Ale ja chcę żby gracz ktory przeją osade Dany55 ( sarok15 )
Popamiętał na zzawsze ze zrobił OGROMNY błąd ..
Chciałbym również żeby BP popamiętało sobie TOP OFF oraz wielką koalicję F ,,
Dlatego proponuje zrobyc WIELKI ODWET ..

                                                                                          Moim zdaniem odwet powinien wyglądać tak :..

Gracz sarok15 ma 9 osad .. 5293 popa .. oraz znajduje się na 148. miejscu w OFF .. i 1024 w DEF ...

Do koalicji F nalezy około  25 sojuszy .. Dajmy na to że każdy sojusz da swoich 4 najlepszych graczy co da nam 4x25 = 100 .. graczy ..      dajmy tez na to że każdy sojusz ma 50 członków czyli 50x25 = 1250 ..

Razem atakujących byłoby 1350 z tego 1250 wysyła fejki a 100 atakuje atakiem normalnym ..
Kazdy graz powinien wysłać choćby 2 fejki czyli razem byłoby  1250 x 2 = 2500 ataków
Jeszcze gracze którzy są od sarok15 oddaleni o 8h jazdy kasatkami powinni wysłac kasatki .. (byłoby ich około 20 )

Także podsumowanie :
2500 fejek
100 ataków normalnych
20 ataków kasatkami



                                 Moim zdaniem jezeli ktoś uważałby ze jet w stanie wysłać atak normalny aby sie przedarł przez DEF moze on gp wysłac ..

Co wy na taki pomysł ??..
                                                                               
                                                                        A i jeszcze nie napisałem najważniejszego ..
                                                                                 Akcja trwała by około 35 h ..
                                                                                 W akcji powinni brać udział wszyscy członkowie koalicji F
                                                                                 A po tej akcji Poszły by kasatki niszczące rezydencjie a potem herszty/wodze/konsule /...
I byłoby po tym graczu..                 
               
                                                     Tylko to zależy od ustalenia wspólnego terminu ...
Prosze komentowac mój pomysł
                                                                                                                                  Ave!!..TOP -OFF & Koalicja F..
Ziutek Pogromca


T.Henry

Offline

 

#2 2008-01-07 13:49:57

Raven

TOP OFF (S)

Call me!
Skąd: Anglia, Cheshunt
Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 250
Punktów :   12 

Re: Wielki atak koalicji F..

Przedewszuystkim powinien się wypowiedzieć wojtek i Elmo ale koordynacja takiego ataku może sprawić problemy

Offline

 

#3 2008-01-07 13:51:22

Ziutek Pogromca

Off Player

6317154
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 43
Punktów :   

Re: Wielki atak koalicji F..

nie koniechnie koordynacja ataków bedzie około 3500 wiec ataki mogą być w odstepie czasu od 5-10 sekund


T.Henry

Offline

 

#4 2008-01-07 17:43:05

Ziutek Pogromca

Off Player

6317154
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 43
Punktów :   

Re: Wielki atak koalicji F..

No co z wami jest .. Elmo juz sie wypowiadaj..!!,,


T.Henry

Offline

 

#5 2008-01-07 18:04:21

Sandalf

TOP OFF (C)

Zarejestrowany: 2007-12-05
Posty: 62
Punktów :   

Re: Wielki atak koalicji F..

no właśnie czekamy na słowo wielkiego wodza
ale ja jeśli mogę wyrazić swoje zdanie to moją opinię ujmę tak: Zemsta, zemsta, zemsta na wroga!

Ostatnio edytowany przez Sandalf (2008-01-07 18:14:04)

Offline

 

#6 2008-01-07 18:59:06

elmoPip

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 339
Punktów :   

Re: Wielki atak koalicji F..

pip , spokojnie, ja tu tylko sprzątam... znaczy adminuję...

żeby taką akcję udało się przeprowadzić trzeba by skomunikować się z koordynatorami OFF naszych sprzymierzeńców i najlepiej by było gdyby zrobił to nasz koordynator.

Co do tego, że z każdego sojuszu TOP 10, może TOP 20 zaatakuje saroki, a reszta zeskanuje to nie ma szans. Nie mamy takiej siły przebicia w koalicji F. Natomiast ci co mają w miarę blisko mogliby się podjąć akcji.

Widzieliście ostatnią akcję przeciw BP - wszyscy fejkują, a sojusz który ma blisko i faktyczną wojnę z tamtymi rzeczywiście atakuje.


PIP?!?

Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Offline

 

#7 2008-01-07 19:11:27

Ziutek Pogromca

Off Player

6317154
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 43
Punktów :   

Re: Wielki atak koalicji F..

Dziwi mnie wasz zachowanie napisałem pomysł powinni się wszyscy wypowiadać aż wkońcu powinien dojść do realizacjii.. W RRR by tak było niestety tutaj nie.. i to jest waszym błedem ..
Narazie to oni pokazali na ile ich stać ..
A nie my ..
Przeciez zabrali danie55 jedną osadę .. Co z wami jest!!


T.Henry

Offline

 

#8 2008-01-07 19:28:40

fox31

Sojusznik TOP OFF

1404104
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 438
Punktów :   11 

Re: Wielki atak koalicji F..

Ziutek Pogromca napisał:

Dziwi mnie wasz zachowanie napisałem pomysł powinni się wszyscy wypowiadać aż wkońcu powinien dojść do realizacjii.. W RRR by tak było niestety tutaj nie.. i to jest waszym błedem ..
Narazie to oni pokazali na ile ich stać ..
A nie my ..
Przeciez zabrali danie55 jedną osadę .. Co z wami jest!!

Bartek to nie jest RRR   Niestety
Tu wielu graczy spoczelo na laurach i ani im w glowie brac udzial w jakis akcjach militernych nie wspominajac juz o odwiedzaniu forum i wypowiadaniu sie
Nieliczni biora czynny udzial w zyciu tego sojuszu i ti wlasnie jest nasza slaboscia
Gdyby wszyscy byli tak aktywni jak bylo w RRR to sami bysmy mogli BP rozjechac

Offline

 

#9 2008-01-07 20:32:49

elmoPip

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 339
Punktów :   

Re: Wielki atak koalicji F..

Panowie, nie róbcie sobie jaj z pogrzebu //takie powiedzenie

a) nasz sojusz został osłabiony przejściem najlepszych graczy do WI
b) nasza siła polega na sile koalicji F i jej usytuowaniu w jednej ćwiartce
c) mamy kilka wiosek rozproszonych i oddalonych od reszty sojuszu, staramy się je bronić wszyscy, aby były za przeproszeniem "zadrą na dupie" BP i innych naszych przeciwników
d) atakować skutecznie na duża odległość jest trudno, bronić się na małą łatwo!
e) bez uraz, ale nie rozśmieszajcie mnie "wielkością" xxxrrr, doPIPkalibyście BP (najsilniejszemu sojuszowi na s8), ale zostaliście rozPIPkani przez zdradzieckie KAT, przetrwali ci, którzy szybko uciekli do innych sojuszy

Podsumowująć: to jest gra strategiczna, a strategia to nie tylko "ząb za ząb". Dobrego stratega cechuje też cierpliwość i rozwaga! (poza podejmowaniem szybkich i skutecznych decyzji)

Nie mówię, że należy odpuścić sarokom. Ale kim my jesteśmy, żeby powiedzieć całej koalicji F, że mają zrobić to a to??? Jeśli uważacie to za słuszne - proszę bardzo, piszcie do reszty F i może się uda.

Zauważcie, że gra na tym serwerze toczy się w tej chwili na poziomie 3 wielkich koalicji. Każdy cios w ich koalicjanta jest ciosem w BP (zresztą oni czynią podobnie, starają się atakować u przeciwników słabsze ogniwa). Mysza zasugerował kogo można jechać w naszej ćwiartce, jedziecie ich, czy mówicie innym kogo mają jechać?

A swoją drogą: lepiej było sarokowi niszczyć jednostki DEFami, ja wysyłałem praktycznie za każdym razem, a inni? Nie wysyłałem wszystkiego co mam, ale gdyby wszyscy wysłali "małe co nie co" nie byłoby tego tematu...


PIP?!?

Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Offline

 

#10 2008-01-07 21:09:50

fox31

Sojusznik TOP OFF

1404104
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 438
Punktów :   11 

Re: Wielki atak koalicji F..

Elmo napisales:
e) bez uraz, ale nie rozśmieszajcie mnie "wielkością" xxxrrr, doPIPkalibyście BP (najsilniejszemu sojuszowi na s8), ale zostaliście rozPIPkani przez zdradzieckie KAT, przetrwali ci, którzy szybko uciekli do innych sojuszy

tylko zapomniales dopisac kolo Kat jeszcze WI !!!
Z tym BP to byla tylko metafora, a mnie chodzilo o to ze nasz sojusz nie jest zgrany i nie potrafimy sie dogadac, a bez tego nigdy nie bedziemy sie liczyc.

Offline

 

#11 2008-01-07 22:50:39

KujEra

TOP OFF (N)

4771145
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 242
Punktów :   

Re: Wielki atak koalicji F..

Tak czytam i czytam te pościki i widzę coś niepokojącego:
- Boimy się zaatakować ciągle tylko bronimy się i bronimy zasłąniając się WI...
- non stop sychać tylko, że nie potrafimy się zgrać (i tu macie wszyscy rację)
- wiele osób zlewa sobie wszystko, bo dobry sojusz to dla nich ochrona...

Powiem, że prawda jest straszna jakby zebrać z TopOFF, TO1, TO2 i TO3 graczy aktywnych i zgranych to powstałby tak naprawdę jeden zgrany sojusz składający się z około 40 osób a reszta mogłaby stać się świetnymi farmami i graczami do nabicia punktów OFF... bo skończyłoby się chronienie głupków, którzy chcą prowadzić sobie spokojną egzystencję farm...

Ciekawe co by zrobili bez sojuszu, w którym są... pewnie takie oczy jakby zobaczyli pewnego dnia, że wylecieli z soja... ja w swojej niedługiej karierze Koordynatora OFF/DEFF w TopOFF3 starałem się zrobić wiele dla sojuszu i dla pobudzenia wszystkich do działania a tu w odpowiedzi dostaje, że mam się walić!!! (swoją drogą pisząc tak do mnie osoby te wydają na siebie swoisty wyrok ) i pewnie w innych sojuszach jest tak samo, że aktywnie uczestniczy w nim tylko 10 osób, a reszte trzymamy bo mają trochę popa i dają wysokie miejsce w rankingu...  CHWAŁA WAM ZA TO!!!

I wielkie brawa dla Ziutka Pogromcy za indywidualny pomysł i jak co ja jestem z nim... I myślę, że znajdą się jeszcze osoby, które mnie poprą bądź nie ale obudźmy się bo się robi chu... we wszystkich sojach TopOFF!!!

Ostatnio edytowany przez KujEra (2008-01-07 22:52:10)

Offline

 

#12 2008-01-08 00:27:39

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: Wielki atak koalicji F..

no to chyba jeszcze ja powinienem dorzucic swoj glos...
1.jest faktycznie chu....ze niewielu z nas sie angazuje i fajnie by bylo zrobic z tego wszystkiego jedna zgrana grupe
2.mimo ze jest chu...ja bym pokusil sie na atak na soroka i pisalem o tym w dziale dowudztwa-co prawda moja wersja troche inaczej wygladal niz ziutka,ale tez chcialbym to zrobic...pewno macie racje ze nie skonimy koalicji F- do ryzykowania przeciw sarokowi swoich jednostek bo zapewne kazdy sojusz ma takich swoich "sarokow"natomiaast wydaje mi sie ze mozna by zorganizowc zaslone dymna(fejkowa) na tyle chyba mozna liczyc u koalicjantow
Niedawno byla akcja na BP= i wiem ze taka zaslona duzo daje ,gosc ktorego atakowalem uciekl z wojem ze wszystkich swoich osad jak fejki poszly na niego i sasiadow:D-wiem to bo poprosilem znajomego o cichy skan tuz przed atakiem:D
Mimo to akcja na saroki to duza rzecz a tak naprawde nasz sojusz niestety nie jest przetarty we wspolnych skoordynowanych akcjach i wlasnie dlatego.....
3. Zrobmy wspolna akcje na sojusz @=BP* jest stosunkowo blisko nas ,nizej sklasyfikowany(50 miejsce)-w sam raz na sprawdzenie jak dzialamy
Teraz tak kto chce sie z nami zabawic?
szefowie akademi niech wysla massa do swoich ,niech zbiora info jakie mamy oddzialy ,zwlaszcza ile katast i gadulcow(chcialbym zebysmy nie tylko niszczyli ale i zabrali jakies dobra:D)wiec i info kto chcialby przejac i co.....
jezeli ktos nie chce ryzykowac swoich oddzialow niech przygotuje fejki-najlepiej katasty(od 2 do 5 )
I zrobmy to choc raz szybko.....

P.S.jak widzicie w avarcie ,siedze i opracowuje plany:D

Offline

 

#13 2008-01-08 01:09:56

Ferdydurke

TOP OFF (N)

Skąd: Łańcut-Maczka
Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 252
Punktów :   

Re: Wielki atak koalicji F..

Hmm no to bierzmy sie ludzie do dziela

Offline

 

#14 2008-01-08 08:52:01

Raven

TOP OFF (S)

Call me!
Skąd: Anglia, Cheshunt
Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 250
Punktów :   12 

Re: Wielki atak koalicji F..

jak zwykle z wami

Offline

 

#15 2008-01-08 08:56:14

fox31

Sojusznik TOP OFF

1404104
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 438
Punktów :   11 

Re: Wielki atak koalicji F..

moi chlopcy tez juz kuja miecze i zbroje Jeszcze tylko sandaly trzeba uszyc bo daleka droga przed nimi

Offline

 

#16 2008-01-08 08:59:36

Marcellus1979

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-15
Posty: 147
Punktów :   

Re: Wielki atak koalicji F..

Ja też chcę


a krew... ma taki piękny kolor...
i cmentarz...
i Anioły są piękne... zwłaszcze te upadłe...

Offline

 

#17 2008-01-08 09:16:05

Raven

TOP OFF (S)

Call me!
Skąd: Anglia, Cheshunt
Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 250
Punktów :   12 

Re: Wielki atak koalicji F..

fox31 napisał:

moi chlopcy tez juz kuja miecze i zbroje Jeszcze tylko sandaly trzeba uszyc bo daleka droga przed nimi

foxiu sandałki kup lepiej hurtem przez internet bo na uszycie tyle par sandałów trzeba będzie długo czekać

Offline

 

#18 2008-01-08 11:17:45

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: Wielki atak koalicji F..

Ciesze sie ze palicie sie do roboty:D szkoda tylko ze oprocz foxa nikt ze szczytu list sie nie odezwal-mam nazieje ze na razie...w kazdym razie nie mam zamiaru nikogo zmuszac

Plan wyglada tak...
Kiedy juz ustalimy cel,wysylamy fejki tak zeby doszly na 2-4 w nocy,najlepiej katasty,po  3-4 ataki od roznych graczy na jedna osade,trzeba zaatakowac najblizyszch sasiadow gracza(graczy) ktorego bedziemy atakowali wtedy jest szansa ze odesle deffa,albo jego czesc jako wsparcie,oprocz ego jakies pojedyncze ataki fejkami na chybil trafil zeby zroic wieksze zamieszanie,tu juz jakiekolwiek jednostki moga isc.
Po jakiejs godzinie wysylamy kolejna porcje,tym razem juz atak na konkretnego gracza + oczywiscie fejki po okolicy

-w zaleznosci od ilosci chetnych do udzialu w akcji z katastami ,chcialbym zeby na konkretny cel poszedl jeden atak czyszczacy + 2-3ataki katastami - oczywiscie do ataku czyszczacego dolanczamy 1katapulte - tu trzeba tak zsynchronizowac atak zeby katasty doszly 5 min po czyszczacym - idealnie bedzie jesli ten atak dojdzie 4-5 w nocy wtedy nieliczni siedza przy kompach i tudniej bedzie cos sensownego wymyslic

i na koniec ,zeby dodatkowo oslabic obrone chcialbym zebysmy (ci gracze ktorzy maja sporo tych jednostek,lub nie boja sie ich uszczuplic) wyslali konnice z grabieza na wyznaczone cele + kilku fejkow po okolicy  ---  gabiez powinna dojsc tuz przed atakiem czyszczacym .

Mysle ze ten plan gwarantuje maximum powodzenia przy minimalnym ryzyku

MADE BY GRENDEL

Ostatnio edytowany przez grendel306 (2008-01-08 11:21:14)

Offline

 

#19 2008-01-08 11:54:44

KujEra

TOP OFF (N)

4771145
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 242
Punktów :   

Re: Wielki atak koalicji F..

jade z wami tylko niech u nas zerwą z nimi pakt o nieagresji bo tak głupio będzie ich atakować i napewno kilku z mojego soja też sobie chętnie pojedzie

Offline

 

#20 2008-01-08 11:55:46

grendel306

TOP OFF

8870074
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 306
Punktów :   

Re: Wielki atak koalicji F..

a czemu z nimi pakt podpisywaliscie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl