TOP OFF

Sojusz s8

Ogłoszenie

żeby uzyskać pełny dostęp do forum należy napisać do Marcellus1979 lub Skui w grze: nick z forum oraz sojusz

#1 2007-12-18 20:38:58

Wojtek1974

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 191
Punktów :   

atak na francuzeczka

Ze względu na to, że już jest tu nam trochę ciasno postanowiliśmy z naszym koalicjantem przeprowadzić wspólną akcję bojową pod tytułem francuzeczka. Chodzi o oazy z bonusami do surowców, nam są one potrzebne, a ona je ma. Jeśli je po prostu poodbijamy może się w to wszystko włączyć dyplomacja i tak dalej. Plan mój i mojego sąsiada mariusza14 jest prosty: rozwalamy defa, katasujemy wioski do 0, a gdzieś w międzyczasie przejmujemy te oazy. Proszę o wypowiedź zwłaszcza naszego dyplomatę, bo ona jest w sojuszu WK-LEG-X, więc atak na nią może się spotkać z różnymi konsekwencjami. Generalnie jeśli dostaniemy zgodę z centrali koalicji postaram się przygotować harmonogram ataków - zwiad, przecieraki, katasowania, to wszystko musi być dobrze przemyślane, żeby nie wyszło nam tak jak do tej pory sarok10 i sarok15 męczą się z naszą daną55.

Offline

 

#2 2007-12-18 23:21:52

elmoPip

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 339
Punktów :   

Re: atak na francuzeczka

rozmawiałem z WI: można jechać wszystko co ma koalicję z BN !!!

Miłej zabawy, pip


PIP?!?

Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl