TOP OFF

Sojusz s8

Ogłoszenie

żeby uzyskać pełny dostęp do forum należy napisać do Marcellus1979 lub Skui w grze: nick z forum oraz sojusz

#1 2007-12-10 22:13:07

Lenger

TOP OFF (C)

Skąd: Trn
Zarejestrowany: 2007-11-12
Posty: 10
Punktów :   

co rozumiem przez sojusz...

Witam wszystkich serdecznie. Ostatnio na naszych oczach miało miejsce wiele zmian, roszad graczy między sojuszami,  kolejnych modyfikacji nazw tych sojuszy itd, a wszystko to po to by stworzyć jedno silne ugrupowanie mające na celu wyraną na serwerze. Przekonałem się jednak że nie wszyscy myślą podobnie. Nawet członkowie sojuszu, z którym według zapowiedzi wstępujących do niego graczy TOP OFF mieliśmy być niemalże jednością. Dzisiaj podczas zdobywania osady jednego z niezrzeszonych, mało aktywnych graczy otrzymałem wiadomośc (czytać od dołu)


Cleo 10.12.07 
RE^2: brak tematu 21:37:19 

jego osada jest pod moja opieka! przejmiesz a masz powazne klopoty. A kolezanka Twoja nie jestem
____________
Lenger napisał(a):

jeszcze Kolezanko nie słyszałem o takiej przynależności, farmic go możesz bo ja nie zamierzam ale mniejszą osadę przejmuje. Nie sądze żeby to był wystarczający powód do konfliktu. Pozdrawiam
____________
Cleo napisał(a):

bolo to moja farma. Przejmiesz jego osade,a Cie zniszcze

Osade oczywiście zajmę, Cleo jako gracz jest przeciwnikiem powiedzmy równorzędnym ale o ile mnie oczy nie mylą w rubryce sojusz widnieje u niego WI. Nie wiem jak to skomentować i jakiej ewentualnej reakcji się spodziewać. Pozdrawiam i czekam na opinie.

Offline

 

#2 2007-12-10 22:25:08

OSZOŁOM

TOP OFF

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 46
Punktów :   

Re: co rozumiem przez sojusz...

pytanie skąd ona wie że chcesz przejąc tą osadę?? napisałeś jej czy jest jasnowidzem??Najlepiej napisz bezpośrednio do dyplomaty żeby zaareagował na takie poczyniania ze strony koleżanki z F-WI bo w koncu jesteśmy wielką koalicją która ma się trzymac razem  a nie bić o farmy.I uwazaj bo moze poprostu chce doprowadzić do zamieszania pomiędzy WI a TOOPOFF

Offline

 

#3 2007-12-10 22:46:47

fox31

Sojusznik TOP OFF

1404104
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 438
Punktów :   11 

Re: co rozumiem przez sojusz...

Pytalem o ta sprawe i dostalem odpowiedze ze cleo miala zly dzien

Offline

 

#4 2007-12-11 01:53:14

Ferdydurke

TOP OFF (N)

Skąd: Łańcut-Maczka
Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 252
Punktów :   

Re: co rozumiem przez sojusz...

hehe panowie no niestety z kobietami tak wlasnie bywa modlmy sie zeby nie trafiac na te zle dni

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl