TOP OFF

Sojusz s8

Ogłoszenie

żeby uzyskać pełny dostęp do forum należy napisać do Marcellus1979 lub Skui w grze: nick z forum oraz sojusz

#1 2007-11-20 11:59:13

Malepiwo

Założyciel sojuszu

Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 57
Punktów :   

Połączenie z WI

Potrzebujemy radykalnych zmian.
Ciągle brak osoby, która mogłaby zarządzać sojuszem.
Kolejny Szef rezygnuje.

Ja nie mogę pogodzić roli najaktywniejszego gracza OFF z zarządzaniem.

Proponuję połączenie naszego sojuszu z sojuszem WI.

Zmienimy nazwę na WItopOFF, akademia na WItpOFF1 itp.

Po połączeniu moglibyśmy wymienić się graczami aby otrzymać bardziej zwarte sojusze.

Do tego wspólne forum i dużo większe możliwości działania.

Czekam na wasze opinie.
Trzeba działać szybko.
Najpóźniej jutro powinna zapaść decyzja.

pozdrawiam wszystkich
Malepiwo

Offline

 

#2 2007-11-20 13:16:16

Poodel

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 23
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

No niestety nie może być tak, że co tydzień zmieniamy kierownictwo, co parę dni ktoś z czołówki odchodzi do innych sojuszy...

Jestem w TopOFF prawie od samego początku i nie ukrywam, że bardzo przywykłem - ale chyba faktycznie nadeszła pora głębszej reformy. Tylko nie chciałbym, żeby to było zrobione jakoś wybitnie drastycznie, bo nie uśmiecha mi się wylądowanie nagle w gronie 50 obcych osób. Szczególnie że osobiście współpracowałem tylko z KAT, natomiast jeżeli chodzi o WI to nie miałem praktycznie żadnej styczności.

Tak czy inaczej masz Malepiwo moje pełne zaufanie i poparcie w kwestii przyszłości sojuszu, zrób tak żeby było dobrze

Offline

 

#3 2007-11-20 13:47:00

pasxzek

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 128
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

coś trzeba zrobić, tylko jak zostaniemy wchłonięci przez takiego molocha jak WI to nie wiem, czy tak naprawde bedziemy sie liczyć...

jeżeli uważacie, że to bedzie dobre posunięcie, to można sie podłączyć pod WI, tylko żeby mam to na dobre wyszło...

Offline

 

#4 2007-11-20 14:42:40

bartek żagań

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 57
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

fakt zgadzam sie ze nie jest dobre ze tracimy szefa porazkolejny a czlonkowie z samej gory przechodza do innego sojuszu watpie tez aby to nam az tak dobrze wyszlo watpie w to ze wi bedzie sie z nami liczyl ale zrobie tak jak saly sojusz

Offline

 

#5 2007-11-20 16:44:23

Jedrek

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-15
Posty: 42
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

Jestem w Top Offie od bardzo dawna, to był mój pierwszy sojusz i szkoda byłoby żeby tak nagle zniknął z mapy, jednak jeżeli do takiej fuzji miałoby dojść, to lepszego momentu nie znajdziemy. Mimo o wiele gorszej pozycji w rankingu mamy parę asów w rękawie. Pierwszym jest fakt, że CQ74 i Camillus niedawno tam przeszli. Mam nadzieję, że jeszcze o nas nie zapomnieli i zadbaliby o odpowiednie potraktowanie dawnych towarzyszów broni. Drugim, według mnie o wiele bardziej znaczącym jest rywalizacja WI i KATa. Są to sojusze najprężniej rozwijające się w ćwiartce ++ a Top Off jest kartą przetargową w ich pozycji. Krótko mówiąc ten, który będzie bliżej (w sensie relacji) nas jako sojuszu, ten będzie realnie dominował w naszej ćwiartce. Jeżeli WI nas "przejmie", dostanie w zamian śmietankę Top Offa do głównego sojuszu i nie dość, że skoczy w rankingu dobre parę miejsc, to jeszcze będą mieli gracza 1 w OFFie. Wizja dostania się do top 10 sojuszy jest tak nęcąca, że WI zapewne zgodzi się na fuzję na korzystnych dla nas warunkach. Dyplomaci, w razie rokowań pamiętajcie o naszych atutach. Pozdrawiam
                                           Jędrek
PS Tylko w "nowym" sojuszu nazwa musi nawiązywać do Top Off!
PS2 Czerwone kropy - WON! Żeby nie psuć naszego wizerunku.

Offline

 

#6 2007-11-20 17:04:12

jaybae

Off Player

status 3157546
3665279
Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 163
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

jedrek zgadzam ise z toba w pelni...a poza tym - MALEPIWO zgadzam sie z toba i mysle ze to bardzo doby pomysl....jestem z toba cokolwiek zrobisz:))) pozdro:) ale jeszcze jedno...- ci ktorzy [przejda do glownego soja WI niech zadbaja o to zebysmy my- ci co pozostali w ich sojuszu pobocznym  nie byli jakimis gorszymi resztkami...ok?? malepiwo zalatwisz to??


Fan Kolejorza:)) i Unii Leszno:))

Offline

 

#7 2007-11-20 17:12:37

Malepiwo

Założyciel sojuszu

Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 57
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

Spokojnie zadbam o interesy swoich ludzi.
Jesteśmy realną siłą i będziemy nią nadal nawet po połączeniu.

Offline

 

#8 2007-11-20 18:04:00

elmoPip

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 339
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

jeśli oni mają więcej osób, posiadających czas i chęci do zarządzanie sojuszem/sojuszami to jestem na PIP .

Można przeorganizować się w struktury trzymające graczy z jednej okolicy w jednym sojuszu, najlepsi pewnie pójdą do głównego WI, ale co tam...


PIP?!?

Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Offline

 

#9 2007-11-20 18:21:55

markizjon

TOP OFF (S)

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 214
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

1. Malepiwo - czytasz w moich myślach. dopiero teraz jestem dziś na trav i sam chciałem coś podobnego zaproponować
2. akademia poprze każdą waszą decyzję
3. gdy w grę wchodzi walka o najwyższe laury, powinniśmy zapomnieć o dumie. zapewne każdy z was rozumie że bez reorganizacji, współpracy i "fuzji" nie mają szansy nawet najlepsi, w końcu może dojść do tego że nas wchłoną, więc lepiej wykorzystać moment na "połączenie", kto wie, może WI będą skłonni nawet do zmiany nazw najważniejsze byśmy robili coś wspólnie i razem niszczyli wspólnych wrogów, a co ma być to będzie...

Offline

 

#10 2007-11-20 21:03:30

Lenger

TOP OFF (C)

Skąd: Trn
Zarejestrowany: 2007-11-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

Oby tylko nie wiązało się to z rozpadem sojuszu...  Jeśli najsilniejsi gracze dostaną zaproszenia do WI co automatycznie podniesie Wi w tabeli, nie sądze zeby ktoś od nich chciał przechodzić do sojuszu który uszczupli się o najlepszych zawodników. A to może wiązać się ze znacznym spadkiem w rankigu i objęciem funkcji 3-rzędnej akademii WI...

Offline

 

#11 2007-11-20 23:50:03

Malepiwo

Założyciel sojuszu

Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 57
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

U nas nie ma kto rządzić.
Jesteśmy na forum zarządzanym przez gracza WI.

Offline

 

#12 2007-11-21 09:02:06

Raven

TOP OFF (S)

Call me!
Skąd: Anglia, Cheshunt
Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 250
Punktów :   12 

Re: Połączenie z WI

I mam nadzięję że akademie na tym nie ucierpią.

Offline

 

#13 2007-11-21 15:15:17

rafi

TOP OFF (C)

Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 120
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

jak taka fuzjia pomoze to warto sprobowac

Offline

 

#14 2007-11-21 15:45:53

Don

TOP OFF (S)

4497168
Skąd: Zakliczyn(Małopolska)
Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 267
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

ja sie zgadzam z Raven:) jezeli akademie nie ucierpia na tym, a mam nadzieje ze nie, to jestem za:)

Offline

 

#15 2007-11-21 17:57:57

bartek żagań

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 57
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

jesli wi zabierze najlepszych graczy i oleje pozostalych to ucierpia wszyscy ktorzy pozostana wlacznie z akademia dlatego mam nadzieje ze malepiwo wynegocjuje dobre warunki

Offline

 

#16 2007-11-21 21:39:02

jaybae

Off Player

status 3157546
3665279
Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 163
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

czyli teraz pozostaje pytanie do MALEPIWO:

Bedzie fuzja z WI??

Kiedy Bedzia ta fuzja??

Jakie warunki??

Kto do głównego??

itp:P

czekam na odp:) pozdro pa:)


Fan Kolejorza:)) i Unii Leszno:))

Offline

 

#17 2007-11-21 23:26:20

Wojtek1974

Off Player

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 191
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

Ja powiem tak: patrząc na mapę już dawno temu (ok. 2 mies.) widać było wyraźnie, że Top Off z biegiem czasu albo się rozpadnie na kilka sojuszy, albo zostanie wchłonięty przez najbliższych sąsiadów. Właśnie niedługo ma do tego dojść. A właściwie już od jakiegoś czasu (od kiedy zaczęli najlepsi nasi gracze odchodzić do WI) ten proces trwa. Ja wierzę, że i tak najsilniejsi przetrwają. Mam nadzieję, że i WI i ewentualny inny sojusz mający zamiar nas wchłonąć dostrzeże tych najlepszych i pozwoli im na rozwój.

Offline

 

#18 2007-11-22 11:28:35

Malepiwo

Założyciel sojuszu

Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 57
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

Ustaliłem z przedstawicielem WI, że do połączenia dojdzie (99% pewności).

Nasz sojusz zmieniłby nazwę na WItopOFF (WI - Top OFF).
Osiem osób plus ewentualnie jedna funkcyjna przejdzie do WI.

Osoby sprawdzone w pełnieniu funkcji znajdą również zajęcie w WI.

Potrzebny jest bardzo kandydat na Koordynatora OFF do WI.

Do Top OFF dołączą najlepsi z Top OFF1 i 2.

Obie akademie bedą połączone w jedną, która nazywałaby się
WItpOFF1 (WI - Top OFF1).

Nasi południowi gracze z +- (poniżej -50) mogliby przejść do WI-RZI.

Potrzebny jest szef nowego Top OFF i inni etatowcy.
Zgłaszajcie kandydatów. Mile widziane też kandydatury z akademii.

Ponieważ przejdę do WI a sojusz jest na mojej ambasadzie potrzebujemy kandydata z najbardziej rozbudowaną ambasadą.

Przejścia funkcyjnych odbędą się po przekazaniu obowiązków następcom.

Będą też możliwe przejścia graczy WI do Top OFF gdy będą korzystne ze względów terytorialnych.


Połączenie planowane najpóźniej na sobotę.

Offline

 

#19 2007-11-22 11:39:27

markizjon

TOP OFF (S)

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 214
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

ja mam ambasade 17lvl, w drugiej akademii jest pewnie większa, no chyba że u was też ktoś ma dużą

Offline

 

#20 2007-11-22 14:07:38

Don

TOP OFF (S)

4497168
Skąd: Zakliczyn(Małopolska)
Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 267
Punktów :   

Re: Połączenie z WI

a nowe Top Off bedzie akademią WI, czy bedzie to osobny sojusz, tylko bez tych najlepszych graczy?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl